Polsstokverspringen/ Fierljeppen

Wereld: Kalender:
Kalender




Kalender 2017

>> Wat is Polsstokverspringen/ Fierljeppen

Toon alleen wedstrijd agenda van:
PBH 1ste klasse - PBH 2de klasse - PBH jeugd
FLB 1ste klasse - 2de klasse - 3de klasse

 DatumTijdPlaatsNaam
 za 06 mei 201714:30LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
 za 06 mei 201718:30LinschotenJeugd
 za 06 mei 201718:30Linschoten2e klasse
 za 13 mei 201714:30VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal (Jeugd)
 za 13 mei 201714:30It Heidenskip2e klasse
 za 13 mei 201714:30VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal (2e klasse)
 za 13 mei 201718:30VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
 za 13 mei 201719:00It Heidenskip1e klasse
 di 16 mei 201719:00Vlist2e Klasse
 wo 17 mei 201719:00Vlist1e klasse
 za 20 mei 201714:30PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
 za 20 mei 201714:30Buitenpost2e klasse
 za 20 mei 201718:30PolsbroekerdamJeugd
 za 20 mei 201718:30Polsbroekerdam2e klasse
 za 20 mei 201719:00Buitenpost1e klasse
 di 23 mei 201719:00Jaarsveld2e klasse
 wo 24 mei 201719:00JaarsveldGoudse Glashandel Bokaal
 za 27 mei 201714:30JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
 za 27 mei 201714:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
 za 27 mei 201714:30Winsum2e klasse
 za 27 mei 201718:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
 za 27 mei 201718:30Jaarsveld2e klasse
 za 27 mei 201719:00Winsum1e klasse
 di 30 mei 201719:00Zegveld2e klasse
 wo 31 mei 201719:00ZegveldNissan Norbert Driessen Bokaal
 vr 02 jun 201718:30Burgum3e klasse
 vr 02 jun 201718:30Burgum3e klasse
 za 03 jun 201710:00Winsum3e klasse
 za 03 jun 201710:00Winsum3e klasse
 za 03 jun 201714:30ZegveldZegvelds Kampioenschap (Jeugd)
 za 03 jun 201714:30Burgum2e klasse
 za 03 jun 201714:30ZegveldZegvelds Kampioenschap (2e klasse)
 za 03 jun 201718:30ZegveldZegvelds Kampioenschap
 za 03 jun 201719:00BurgumEelke Scherjon Memorial
 di 06 jun 201719:00Linschoten2e klasse
 wo 07 jun 201719:00Linschoten1e klasse
 vr 09 jun 201719:00Grijpskerk2e klasse
 za 10 jun 201710:00It Heidenskip3e klasse
 za 10 jun 201710:00It Heidenskip3e klasse
 za 10 jun 201714:30LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
 za 10 jun 201718:30LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
 za 10 jun 201718:30LinschotenZwarte Bokaal 2e klasse
 za 10 jun 201719:00Winsum1e klasse
 di 13 jun 201719:00IJlst2e klasse
 di 13 jun 201719:00Polsbroekerdam2e klasse
 wo 14 jun 201719:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal
 wo 14 jun 201719:00IJlst1e klasse
 vr 16 jun 201719:00HaarzuylensJeugd
 za 17 jun 201710:00IJlst3e klasse
 za 17 jun 201710:00IJlst3e klasse
 za 17 jun 201714:30PolsbroekerdamJeva Bokaal
 za 17 jun 201714:30It Heidenskip2e klasse
 za 17 jun 201718:30PolsbroekerdamMaakfabriek Cup (Jeugd)
 za 17 jun 201718:30PolsbroekerdamMaakfabriek Cup (2e klasse)
 za 17 jun 201719:00It Heidenskip1e klasse
 di 20 jun 201719:00Grijpskerk2e klasse
 di 20 jun 201719:00Jaarsveld2e klasse
 wo 21 jun 201719:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
 wo 21 jun 201719:00Grijpskerk1e klasse
 vr 23 jun 201719:00JaarsveldSelectie wedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
 za 24 jun 201710:00Buitenpost3e klasse
 za 24 jun 201710:00Buitenpost3e klasse
 za 24 jun 201714:30JaarsveldNowa Computers Bokaal
 za 24 jun 201714:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
 za 24 jun 201714:30Buitenpost2e klasse
 za 24 jun 201718:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
 za 24 jun 201718:30Jaarsveld2e klasse
 za 24 jun 201719:00Buitenpost1e klasse
 di 27 jun 201719:00Burgum2e klasse
 di 27 jun 201719:00VlistBosleds (2e Klasse)
 wo 28 jun 201719:00Vlist1e klasse
 wo 28 jun 201719:00Burgum1e klasse
Sza 01 jul 201714:00BuitenpostTweekamp
 di 04 jul 201719:00ZegveldJeugd
 di 04 jul 201719:00It Heidenskip2e klasse
 di 04 jul 201719:00Zegveld2e klasse
 wo 05 jul 201719:00Zegveld1e klasse
 wo 05 jul 201719:00It Heidenskip1e klasse
 vr 07 jul 201718:30Grijpskerk3e klasse
 vr 07 jul 201718:30Grijpskerk3e klasse
 vr 07 jul 201719:00ZegveldSelectie wedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
 za 08 jul 201710:00It Heidenskip3e klasse
 za 08 jul 201710:00It Heidenskip3e klasse
 za 08 jul 201714:30ZegveldBoer Bert Bokaal (Jeugd)
 za 08 jul 201714:30Winsum2e klasse
 za 08 jul 201714:30ZegveldBoer Bert Bokaal (2e klasse)
 za 08 jul 201718:30ZegveldBoer Bert Bokaal
 di 11 jul 201719:00PolsbroekerdamJeugd
 di 11 jul 201719:00Polsbroekerdam2e klasse
 wo 12 jul 201719:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
 wo 12 jul 201719:00Winsum1e klasse
 vr 14 jul 201718:30Burgum3e klasse
 vr 14 jul 201718:30Burgum3e klasse
 za 15 jul 201710:00It Heidenskip3e klasse
 za 15 jul 201710:00It Heidenskip3e klasse
 za 15 jul 201711:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
 za 15 jul 201711:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
 za 15 jul 201714:30PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)
 za 15 jul 201714:30BurgumKeningsljeppen
 za 15 jul 201719:00BurgumKeningsljeppen
 di 18 jul 201719:00LinschotenJeugd
 di 18 jul 201719:00Grijpskerk2e klasse
 di 18 jul 201719:00Linschoten2e klasse
 wo 19 jul 201719:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
 wo 19 jul 201719:00Grijpskerk1e klasse
 vr 21 jul 201719:00VlistSelectiewedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
 za 22 jul 201710:00IJlst3e klasse
 za 22 jul 201710:00IJlst3e klasse
 za 22 jul 201714:30VlistRecyclecup (Jeugd)
 za 22 jul 201714:30IJlst2e klasse
 za 22 jul 201714:30VlistRecyclecup (2e klasse)
 za 22 jul 201718:30VlistVlisterbokaal
 za 22 jul 201719:00IJlst1e klasse
 wo 26 jul 201718:30Buitenpost3e klasse
 wo 26 jul 201718:30Buitenpost3e klasse
 do 27 jul 201719:00Buitenpost2e klasse
 vr 28 jul 201719:00BuitenpostFeestwike wedstryd
 di 01 aug 201719:00LinschotenJeugd
 di 01 aug 201719:00Linschoten2e klasse
 wo 02 aug 201719:00LinschotenLange Willem Trofee
 do 03 aug 201718:30Winsum2e klasse
 za 05 aug 201710:00IJlst3e klasse
 za 05 aug 201710:00IJlst3e klasse
 za 05 aug 201714:30LinschotenBevia Bokaal Jeugd
 za 05 aug 201714:30Burgum2e klasse
 za 05 aug 201714:30LinschotenBevia Bokaal 2e klasse
 za 05 aug 201718:30LinschotenVan Vliet Caravans Cup
 za 05 aug 201718:30Burgum1e klasse
 di 08 aug 201718:30IJlst2e klasse
 di 08 aug 201719:00ZegveldJeugd
 di 08 aug 201719:00Zegveld2e klasse
 wo 09 aug 201718:30IJlst1e klasse
 wo 09 aug 201719:00Zegveld1e klasse
 vr 11 aug 201718:30LinschotenHollands Kampioenschap Jeugd
 za 12 aug 201713:30WinsumFryske Kampioenskippen
 za 12 aug 201714:00ZegveldHollands Kampioenschap
 di 15 aug 201718:30It Heidenskip2e klasse
 di 15 aug 201719:00VlistJeugd
 di 15 aug 201719:00Vlist2e klasse
 wo 16 aug 201718:30It Heidenskip1e klasse
 wo 16 aug 201719:00Vlist1e klasse
 vr 18 aug 201718:30Grijpskerk2e klasse
 vr 18 aug 201719:00HaarzuylensSelectiewedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
 za 19 aug 201710:00Burgum3e klasse
 za 19 aug 201710:00Burgum3e klasse
 za 19 aug 201714:30VlistDe Samenwerking Bokaal (Jeugd)
 za 19 aug 201714:30GrijpskerkEllo Sterenborg Bokaal
 za 19 aug 201714:30VlistDe Samenwerking Bokaal (2e klasse)
 za 19 aug 201718:30VlistDe Samenwerking Bokaal
 di 22 aug 201719:00PolsbroekerdamSchildersbedrijf van Galen Cup (Jeugd)
 di 22 aug 201719:00PolsbroekerdamSchildersbedrijf van Galen Cup (2e klasse)
 wo 23 aug 201719:00JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
Sza 26 aug 201714:00JaarsveldNederlands Kampioenschap
 di 29 aug 201718:00JaarsveldJeugd + Ouders
 di 29 aug 201718:30Winsum3e klasse
 di 29 aug 201718:30Grijpskerk3e klasse
 di 29 aug 201718:30Grijpskerk3e klasse
Swo 30 aug 201718:00PolsbroekerdamPolleplaets Nationale Competitie
Sza 02 sep 201713:00BuitenpostNederlands Kampioenschap Jeugd Fierljeppen
Sza 02 sep 201718:00BurgumPolleplaets Nationale Competitie
Swo 06 sep 201718:00IJlstPolleplaets Nationale Competitie
Sza 09 sep 201714:30VlistFinale Polleplaets Nationale Competitie
S : Speciale wedstrijden
Extra : De niet gesponsorde wedstrijden van de PBH 1ste klasse tellen mee voor de Bert Hertog Bokaal




Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 16 februari 2017 09:39