Polsstokverspringen/ Fierljeppen

Wereld: Klassementen:
Klassement



Overzicht Klassement 2016

>> Nationale Competitie
>> Klassement PBH ( Senioren Dames Junioren Jongens Meisjes )
>> Klassement FLB ( Senioren Dames Junioren Jongens Meisjes Jeugd )
>> Klassement PBH jeugd ( Jeugd )

>> Bekijk klassement met Senioren en Junioren in één overzicht (gemixt)
>> Bekijk klassement ongeacht categorie waarin gesprongen wordt
>> Bekijk tussenstand t.b.v. kwalificatie voor Nationale Competitie
>> Bekijk klassement (oude weergave)
Wijzig het aantal meetellende wedstrijden naar: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7)

Klassement PBH

Senioren

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Jaco de Groot144.9521.0421.0220.9520.8320.7920.1920.13
2Erwin Timmerarends140.3420.3620.2820.1420.0819.8519.8319.80
3Rian Baas139.8120.5520.1719.9519.9419.8119.7219.67
4Thomas van Midden137.3020.3319.7019.6519.5319.5119.3719.21
5Maik Backx132.8919.3619.3619.1518.8518.8418.6918.64
6Wilco van Amerongen128.1819.3018.7618.6018.3718.1117.6017.44
7Laurens Lekkerkerker126.8618.6418.4318.3318.0117.9117.8817.66
8Arno Baas126.4218.6718.3018.2718.0217.9717.7817.41
9Wouter van Midden125.8518.5518.2018.0918.0817.7817.6517.50
10Theo van Kooten125.2918.3018.0717.9817.8317.7817.7017.63
11Jan-Willem de Groot124.5218.3618.0317.8617.7717.6417.5217.34
12Werner Kamphof123.7118.5717.8117.6617.5917.4817.3017.30
13Christiaan de With123.4618.4817.9817.5317.4417.4017.3217.31
14Jos van der Vlist120.8217.7017.5517.4917.3817.2316.7716.70
15Bastiaan de Bruijn120.5018.1417.6717.2117.0416.9416.7916.71
16Arie Jan van der Vlist115.4117.4917.0516.5416.3116.2516.1715.60
17Erik Bos114.8616.9716.6116.6016.3116.2716.1415.96
18Martijn Rietveld114.4617.2717.2016.5116.1316.0715.7315.55
19Floris van Elzakker112.2116.3516.2516.2416.0915.9515.7615.57
20Bram van de Berg109.3916.3616.3016.0915.4515.1615.0215.01
21Teus Korevaar108.4416.0215.7515.5915.5715.2315.1415.14
22Hans van Eijk101.4015.2714.6714.6214.3914.2914.1014.06
23Rick Boer101.2614.7114.6814.6014.6014.3614.2014.11
24Maarten Slob100.5014.9614.9214.8514.3414.0213.7713.64
25Harm van der Vlist 92.4414.4113.9213.6613.4412.7012.5211.79
26Matthijs Oosterom 89.0516.8415.0814.3214.3114.3014.20
27Gerwin van Vliet 59.1215.3314.8514.7014.24
28Etienne Alderlieste 57.3014.8414.7314.0613.67
29Pieter Verweij 48.8816.5016.3416.04
30Wander Postma 38.3213.1112.7412.47
31Anthony Lekkerkerker 17.1617.16


Dames

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Dymphie van Rooijen112.5116.6916.5016.1416.1415.7815.7215.54
2Wendy Helmes106.9715.9115.9115.2815.1714.9414.9414.82
3Fabiënne Overbeek104.7215.2215.1815.1214.9714.8714.7514.61
4Demi Groothedde103.8315.3215.1814.8214.8214.7514.6814.26
5Kimberly Engelhard103.2515.3015.2614.8814.5814.4714.4114.35
6Liesbeth de With102.2415.0814.8014.7014.6114.4714.3414.24
7Julia van Eijk 99.2114.5514.4314.1814.1714.0413.9713.87
8Judith den Hollander 98.0314.7114.2714.1514.0613.7713.6413.43
9Carina den Hartogh 96.2414.2014.0113.9613.6513.5813.4513.39
10Joriene Baas 94.8614.3214.1813.8413.2613.1413.0713.05
11Brenda Baars 91.5213.3813.3713.1213.0513.0212.8612.72
12Iris Mulder 89.8113.3313.3013.1212.7112.5412.4112.40
13Eline Duurkoop 89.3213.0712.8412.8112.8012.7312.6712.40
14Marlinda Cluistra 88.6713.2012.8612.5812.5812.5612.5012.39
15Gerianne Boer 87.2113.0412.7212.5512.5412.1512.1112.10
16Veronique van Midden 86.0313.2612.4512.3012.0712.0412.0211.89
17Rianne de Regt 85.7212.9012.4212.3112.2312.2211.8511.79
18Esther Stigter 85.5212.7512.4512.2012.1112.0612.0111.94
19Leonie de Regt 83.3412.2412.0911.9911.9511.7711.6711.63
20Babet Strien 83.0012.1312.0911.8411.7811.7611.7511.65
21Cynthia Stigter 82.5112.6212.0512.0211.9011.5411.2211.16
22Marielle Kastelein 82.4812.3012.1911.8711.8611.4711.4411.35
23Britt Ottingh 82.2512.5112.0611.9411.6911.5611.3411.15
24Annemarie van Schaik 82.2112.0311.9611.9211.8311.6611.5811.23
25Naomi Bergman 81.2012.2711.7611.6411.4411.4111.3511.33
26Nicole Uitman 81.0412.1711.9711.7911.7111.4511.0410.91
27Nelissa van der Sluijs 79.1911.5611.4711.4611.3311.2911.1110.97
28Kristel Uitman 78.9812.1411.9111.4211.0110.9410.8110.75
29Tessa van Schaik 78.8811.6111.3111.2911.2711.2411.2010.96
30Irene den Besten 78.4011.7511.3911.1311.1311.0711.0410.89
31Laura Maaijen 77.3011.6111.5511.3611.3310.7010.4010.35
32Lori Strien 77.1111.6811.0710.9810.9610.8710.8410.71
33Shanella van der Tuin 76.4611.0711.0010.9910.9310.9010.8310.74
34Tessa van Ieperen 75.6511.2410.9210.8210.8210.7410.5710.54
35Bente Meijerink 74.8811.6610.9210.8010.6710.5510.1710.11
36Celine Cazant 74.0010.8810.7010.5810.5310.5310.4010.38
37Dagne Verweij 58.7210.0410.0210.01 9.84 9.47 9.34
38Suzanne Mulder 52.5210.7610.6010.4210.3910.35
39Elsina van der Knaap 49.3510.1510.10 9.85 9.66 9.59
40Gwen van Dam 29.41 9.94 9.76 9.71
41Jennieke Quaak 10.5510.55


Junioren

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Ricardo Faaij132.7219.6819.2519.2018.9918.6518.6218.33
2Paul van Meijeren126.4718.8418.4218.1018.0117.9217.9017.28
3Daniel Cluistra121.9818.4917.8017.7717.2717.0416.9016.71
4Job den Hollander116.4216.9616.8816.6816.6016.4816.4216.40
5Ronald van Bemmel116.0517.5117.1616.4616.4416.2016.1516.13
6Jake van Dam113.5516.6016.5916.4416.4316.2815.9115.30
7Matthieu van Vuuren113.4417.0616.8416.1416.1415.8915.8215.55
8Richard van Bemmel112.9616.7616.4016.3116.1416.0315.8915.43
9Nees de Bruijn112.7216.2916.2616.2216.2116.0215.9515.77
10Niels van der Kroef112.6216.7316.3516.0115.9915.9715.8315.74
11Robert Benschop111.4316.8316.7215.7415.7215.5215.4915.41
12Reinier Rietveld108.5316.0015.6515.6015.4015.3415.2815.26
13Arjan Mulder106.7215.9815.5915.4815.1415.0714.8114.65
14Arie van de Knaap106.7016.0215.4915.3415.0814.9814.9514.84
15Remco Benschop106.3215.9215.5115.4015.2014.9614.6814.65
16Wijnan van Ingen104.4815.2915.2515.1114.9114.7214.6614.54
17Mathijs Versloot103.1815.5515.3814.8614.5114.3614.3214.20
18Jelle Boer102.4615.2415.1715.0214.4014.3414.3113.98
19Jens Vlasveld100.3115.0915.0314.5914.3614.1513.7313.36
20Scott Ottingh 99.7614.5814.5414.4014.1914.1713.9613.92
21Lennart Baas 99.1414.4014.3814.3014.2914.2613.8313.68
22Auke de Wit 95.9115.4514.6914.3914.1513.1012.1212.01
23Corne Benschop 94.4813.7713.7013.6713.6313.2713.2713.17
24Danny Baas 92.1813.8513.4213.1613.1512.9512.8412.81
25Tom Vendrig 55.5614.6014.3113.3913.26
26Jonathan Stigter 35.2412.2711.5811.39
27Geert van Ingen 29.4815.5613.92


Jongens

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Reinier Overbeek124.1919.2417.9417.6517.4617.3817.3617.16
2Gerwin Kastelein116.9617.1316.7816.6916.6516.6316.6216.46
3Bas van Leeuwen114.4217.6316.5316.1716.0716.0616.0615.90
4Jelle Timmerman112.4116.4616.1816.1316.0916.0215.9415.59
5Chris Anker109.9215.9115.8315.7715.7415.5815.5515.54
6Lucas van Eijk109.7716.1115.8715.8315.7915.4615.4015.31
7Timon de Haay109.1916.8716.6215.4215.1715.1415.1214.85
8Corné de Regt107.3116.2315.9015.4615.0214.9514.9014.85
9Arnaud den Besten106.3716.5415.7515.1614.8714.8514.6014.60
10Gijs de Kruijf 99.7914.9314.4614.3314.1414.1014.0313.80
11Twan Kastelein 97.4514.2514.2514.0613.8713.7513.6913.58
12Martijn Kamphof 97.3914.0214.0013.9913.9513.8713.8013.76
13Dennis van Jaarsveld 96.9914.2614.2114.1413.8113.5713.5613.44
14Gerco van Oort 96.3513.9713.8613.8113.8113.7313.7013.47
15Bram den Hartogh 96.2714.1313.9713.8713.7213.6913.4913.40
16Bo van Dijk 95.6214.4714.0713.5013.4713.4713.4613.18
17Kenzo Hielema 95.5313.9413.7613.7613.6413.5713.4413.42
18Andre Kastelein 93.9814.6913.5113.3813.3713.0813.0512.90
19Aron Verburg 92.7314.2214.0213.7413.0612.6312.5712.49
20Henri Benschop 92.1213.6113.4513.4313.2013.0412.7712.62
21Dave de Gooijer 92.0413.9413.2313.2013.1513.0112.8212.69
22Guus Hoogland 91.1013.2913.2613.1212.9412.8612.8312.80
23Harmen Timmerarends 90.9113.3413.2113.1112.9712.8312.7312.72
24Stijn Overbeek 90.3713.6713.3413.2012.9012.6512.6012.01
25Jesse van Vuuren 89.7913.7512.9812.8412.6912.6712.5012.36
26Dennis van Galen 89.3113.2613.1312.8612.7212.5412.4712.33
27Roy Velis 87.4012.9812.8712.6212.3512.2612.2412.08
28Jelle Vianen 87.3412.8312.6612.4212.4012.3712.3612.30
29Mark van der Horst 87.2712.8312.7112.6812.3612.2812.2412.17
30Lorenzo Boele 86.8812.8912.5512.4612.4512.3112.2112.01
31Eimert van Ingen 85.4612.8612.7112.3712.2711.8511.7911.61
32Remco de Ruijter 84.7812.5312.2312.1312.0912.0811.9211.80
33Martijn Timmerman 84.5212.5712.4412.2912.1312.0011.6511.44
34Ties Meijer 83.9612.3412.2412.1712.0611.9411.6811.53
35Rick Cazant 81.8912.7312.1811.7611.7011.2311.1811.11
36Reymon Tukker 81.6812.6112.2711.8111.3211.3211.2911.06
37Luuk Zwambag 81.3411.9911.7811.6311.6311.4811.4211.41
38Jorn Kamphof 80.5711.7911.5811.5311.5011.4411.4211.31
39Ruben van Eijk 80.4411.9411.7911.4811.4511.2811.2611.24
40Boaz Vreman 79.1711.4211.3611.3511.3111.2811.2311.22
41Nick Blom 76.9411.8011.4011.0711.0210.6610.5710.42
42Matthijs Schenkel 73.6711.1410.7210.5610.4810.4210.2210.13
43Bart Benschop 71.8810.4510.3810.3310.2610.2110.1510.10
44Jacco Kamphof 70.0210.2910.0410.01 9.98 9.95 9.95 9.80
45Davy de Wit 62.2416.5816.0215.5714.07
46Hidde van Dam 33.7512.3411.63 9.78
47Lars Ott 33.4511.5611.4110.48
48Leo van Midden 30.8210.5910.59 9.64
49Guus van Wingerden 11.2311.23
50Jord Laumans 11.0811.08
51Thijs Tukker 10.4910.49


Jeugd

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Roef Eijzenga 64.13 9.62 9.29 9.25 9.08 9.01 8.97 8.91
2Bjorn Bremer 62.97 9.45 9.03 8.99 8.97 8.96 8.80 8.77
3Rick Cazant 62.80 9.59 9.25 9.15 9.07 8.74 8.61 8.39
4Harvey van Dam 62.75 9.26 8.97 8.94 8.94 8.91 8.89 8.84
5Lars Ott 61.66 9.20 9.17 9.07 8.96 8.64 8.53 8.09
6Hidde van Dam 61.47 9.24 9.16 8.99 8.92 8.43 8.37 8.36
7Chris Lodder 60.57 8.98 8.77 8.75 8.66 8.65 8.42 8.34
8Thijs Tukker 60.16 8.95 8.82 8.76 8.66 8.52 8.27 8.18
9Eline Kastelein 60.07 9.19 8.80 8.53 8.50 8.39 8.36 8.30
10Suzanne Mulder 60.07 9.04 9.01 8.58 8.56 8.35 8.34 8.19
11Leo van Midden 59.76 9.12 8.78 8.49 8.39 8.35 8.33 8.30
12Tom Leusink 59.47 8.78 8.70 8.65 8.51 8.51 8.20 8.12
13Anouk Velis 57.91 8.57 8.31 8.28 8.27 8.17 8.17 8.14
14Ruben Bezuijen 57.33 8.91 8.43 8.32 8.31 8.00 7.78 7.58
15Wesley Kuyf 56.89 8.63 8.40 8.14 8.05 7.98 7.93 7.76
16Lute van Dam 56.44 8.78 8.22 8.01 7.98 7.95 7.88 7.62
17Maaike Blom 56.12 8.48 8.47 8.03 7.97 7.90 7.72 7.55
18Vibeke Lodder 56.05 8.46 8.06 8.02 8.00 7.87 7.85 7.79
19Wieger van der Vaart 55.91 8.41 8.19 7.98 7.96 7.85 7.84 7.68
20Casper van der Ven 55.38 8.06 8.04 7.99 7.96 7.80 7.80 7.73
21Hanna Stigter 54.84 8.57 7.90 7.79 7.77 7.75 7.57 7.49
22Ties Meijer 54.82 9.87 9.72 9.23 8.72 8.70 8.58
23Nick Onderwater 54.39 8.04 7.93 7.81 7.77 7.70 7.62 7.52
24Tijmen Bakker 54.17 8.32 7.95 7.79 7.75 7.67 7.42 7.27
25Nikki de Bruin 54.12 8.05 7.80 7.76 7.75 7.62 7.60 7.54
26Wessel Schenk 53.43 8.14 8.12 7.55 7.54 7.48 7.44 7.16
27Lucas de Jong 53.32 7.88 7.82 7.74 7.70 7.62 7.51 7.05
28Janneke Stigter 52.50 7.75 7.70 7.52 7.47 7.45 7.31 7.30
29Jonathan Timmerarends 51.88 7.83 7.64 7.42 7.35 7.33 7.18 7.13
30Roza Verburg 50.88 7.48 7.43 7.39 7.30 7.28 7.03 6.97
31Lotte de Bruin 50.43 7.73 7.55 7.32 7.17 6.92 6.88 6.86
32Jorian Kastelein 50.29 7.68 7.49 7.31 7.07 6.95 6.90 6.89
33Nick Blom 50.01 9.00 8.62 8.42 8.06 7.97 7.94
34Tim Velis 49.88 7.28 7.26 7.26 7.16 7.14 7.04 6.74
35Bram Kool 49.85 7.42 7.37 7.30 7.06 7.00 6.90 6.80
36Arien Kastelein 49.55 7.38 7.31 7.11 7.05 7.00 6.92 6.78
37Stijn Eijzenga 49.27 7.47 7.42 7.00 6.98 6.86 6.82 6.72
38Laura Maaijen 49.17 9.17 8.31 8.19 8.13 7.96 7.41
39Nikita van Dijk 49.03 7.38 7.21 7.08 6.98 6.90 6.82 6.66
40Lieke Verweij 48.87 7.29 7.14 7.06 6.95 6.85 6.82 6.76
41Rino Anker 48.55 7.59 7.40 7.04 6.72 6.68 6.64 6.48
42Sanne Kamphof 47.57 7.04 6.90 6.88 6.87 6.68 6.64 6.56
43Kim van Vrouwerff 44.80 7.64 7.62 7.55 7.48 7.38 7.13
44Lizanne Schilt 42.87 8.85 8.84 8.48 8.46 8.24
45Joel Cazant 41.23 7.26 7.26 6.97 6.72 6.62 6.40
46Rick van der Wind 39.79 7.27 6.86 6.64 6.42 6.33 6.27
47Thijs van Krimpen 37.50 7.94 7.82 7.33 7.21 7.20
48Harmen Timmerarends 37.20 9.74 9.50 9.15 8.81
49Sil Uijtewaal 36.48 7.69 7.42 7.41 7.25 6.71
50Arjon Schilt 35.88 7.80 7.37 7.13 7.00 6.58
51Irene den Besten 32.48 8.26 8.20 8.18 7.84
52Joost Fokker 32.14 6.80 6.46 6.43 6.35 6.10
53Leon van der Zouwen 30.31 8.37 7.71 7.54 6.69
54Niels Ott 23.46 8.01 7.80 7.65
55Jelle de Bruin 22.63 7.93 7.37 7.33
56Bart van den Hoek 21.47 7.30 7.25 6.92
57Celine Cazant 16.89 8.68 8.21
58Ward Meijer 15.94 8.12 7.82
59Jacco Kamphof 15.75 8.04 7.71
60Florian van Beek 14.89 7.75 7.14
61Moniek van Vliet 13.20 6.74 6.46
62Elise Boer 12.24 6.23 6.01
63Milan van Zanten 11.74 5.96 5.78
64Nikolaj Lodder 7.06 7.06
65Thijs van Oort 6.99 6.99
66Guusje Engel 6.27 6.27
67Joris Blom 5.67 5.67


Klassement FLB

Senioren

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Nard Brandsma143.2520.9720.8420.4620.3120.2520.2220.20
2Oane Galama142.1321.0820.7220.4820.3619.9819.9019.61
3Bart Helmholt139.6921.0821.0320.0319.9719.3419.1919.05
4Thewis Hobma138.4020.3420.3219.9019.8119.7319.2719.03
5Sytse Bokma137.7420.5319.9519.6719.6019.4319.3019.26
6Ysbrand Galama135.4120.2819.4219.3419.2719.2518.9618.89
7Age Hulder131.7219.9119.7419.6919.1818.0417.9417.22
8Hannes Scherjon126.3219.4719.2818.9818.5817.8816.9215.21
9Niels Koetsier125.3418.5918.3318.1317.9217.5717.4117.39
10Bas Tolboom124.5618.6918.2317.6017.5817.5117.4917.46
11Hans Ulco de Boer121.7818.4717.7917.5717.4617.1716.7016.62
12Jelte Hitzert121.0318.0217.5817.3417.2317.2016.9816.68
13Jelle Douwe de Vries117.1917.2617.0216.7816.7416.5316.4416.42
14Hugo Bosgraaf115.8617.0416.9516.5716.4916.4716.2116.13
15Daan de Vries114.9617.0816.6016.4316.2816.2516.1716.15
16Tjibbe Jan van Assen112.7516.9416.1916.0616.0515.9315.8515.73
17Jan Cornelis van Maassen112.7216.6416.4216.3116.0915.8215.8215.62
18Bauke de Jong112.1917.1516.7116.0115.8115.7815.4815.25
19Henk Rijpma112.1017.2016.2316.0815.8815.7015.7015.31
20Drewes Schievink109.9416.2116.2116.1715.4615.4515.3315.11
21Robin Rinzema108.4415.7915.6215.5115.5115.4515.3015.26
22Benny v/d Ploeg107.4115.5915.5015.4315.3315.2615.1615.14
23René Braaksma106.3416.1615.8415.1615.1514.7114.7114.61
24Frederik Boersma103.1615.3515.0214.9214.9114.4614.3214.18
25Jan Burghout102.4515.2315.2114.9114.4014.3214.2614.12
26Edwin v/d Veen100.6814.7814.6914.4114.3914.1714.1614.08
27Jacob v/d Velde 81.8714.8114.4813.8913.8412.4912.36
28Piet Scherjon 15.7815.78
29Alwin Fonk 13.9213.92


Dames

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Marrit v/d Wal113.2517.5816.3516.2615.9815.9215.5815.58
2Klaske Nauta105.5616.5915.2815.1214.7214.7114.6214.52
3Hiske Galama103.1815.1015.0114.7314.6814.6614.5714.43
4Akke Talsma102.3815.1014.8614.8314.6314.4714.3614.13
5Melanie Heins101.5514.8414.6814.5914.5014.3614.2914.29
6Anneke Broersma 98.0514.5914.3813.9513.9413.8513.7913.55
7Marieke Jelsma 96.4414.3113.9913.8113.6513.6413.5613.48
8Tjitske v/d Sluis 94.7013.8313.6313.5713.5413.4313.3713.33
9Marije Reitsma 90.5113.6212.9512.8312.8012.7912.7712.75
10Boukje de Boer 89.4713.1812.9512.8512.8212.7712.5112.39
11Anna Kramer 88.7713.4413.0612.7612.5412.4012.3912.18
12Henny Kooistra 81.4512.2011.9411.6511.6111.4311.3611.26
13Simone v/d Hoek 80.7612.1111.6211.5611.4511.4411.4011.18
14Femke Waltje 77.9311.6811.2211.2111.1410.9410.8710.87
15Baukje de Vries 77.2811.4811.2811.2511.0310.8610.7110.67
16Maureen Poiesz 65.9513.6713.4513.0312.9312.87
17Rymke Prins 54.9611.5011.3811.3711.04 9.67


Junioren

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Freark Kramer128.6018.9618.6918.4118.3118.2418.0317.96
2Rutger Piersma126.1519.2918.8417.9017.7917.7817.3117.24
3Bobby Zwaagman125.5618.6818.2017.9817.9317.7717.5717.43
4Jan Teade Nauta124.2818.3518.3117.7017.6517.4817.4617.33
5Jarno Hoekstra119.8618.1417.3617.3217.1716.7116.7016.46
6Jetse Bokma119.4917.8517.2617.0016.9816.9816.9616.46
7Simon Willem Hoeksma117.0218.4316.6116.5016.4916.4116.3316.25
8Folkert Veldstra116.5217.4617.1616.8016.5816.5016.0715.95
9Thijs Faassen115.4317.6116.7716.7116.6116.3415.9915.40
10Feike Stellingwerf115.3717.5416.6216.5316.4316.1416.1116.00
11Lars Woudstra114.5717.8817.0116.6716.1815.6515.6415.54
12Jos Bethlehem114.5517.0816.7416.5016.3816.0516.0315.77
13Freerk v/d Werff114.4217.1616.3816.3316.2316.1216.1016.10
14Gerard Hooisma112.1116.7416.7016.2115.8715.7115.6515.23
15Jesper Demmer111.8316.5416.4815.9015.8415.7215.7215.63
16Douwe J. Steensma110.8016.4316.3816.2816.2015.5015.0314.98
17Tsjebbe Galema 80.0414.5414.0913.4913.2812.4012.24
18Wiebe Auke Postma 70.7215.6815.2214.0713.4112.34
19Ytsen v/d Heide 37.0012.7712.6211.61
20Jasper Henstra 29.5214.9114.61
21Rienk Sjoerd Fennema 27.7414.5513.19


Jongens

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Wietse Nauta116.5917.3616.9416.9116.6816.2516.2416.21
2Jarich Wijnstra116.0817.7217.3816.4416.2916.2716.1615.82
3Hessel Haanstra114.1617.4116.3116.2716.1616.1615.9315.92
4Sander Elsinga109.5716.9716.1616.0715.3415.0715.0514.91
5Thys Jan Bootsma108.2916.6216.1215.8715.2815.0614.8214.52
6Auke Zijlstra107.3615.6815.4315.3615.3015.2815.2415.07
7Jesse Zuidema106.6615.7815.4515.2915.1415.1214.9514.93
8Abe-Luuk Stedehouder106.0615.3815.2315.2215.1615.0615.0115.00
9Rutger Haanstra105.7515.5715.4515.1515.1114.9214.8514.70
10Sietse v/d Meer105.3015.9015.6015.5415.0314.5314.3714.33
11Minne Smit105.1516.0715.0014.9514.9014.8214.7714.64
12Egbert Hazewindus102.6815.9715.6114.5614.3914.2513.9713.93
13Sander Douma100.1714.8614.4814.2614.2314.2214.1313.99
14Marco Koopmans 97.1514.5214.2913.9713.9513.7613.3313.33
15Ronald Munsterman 96.7714.8814.2013.8413.6113.5913.4213.23
16Jarne Sikkens 95.8614.1313.9113.6813.6513.5513.5513.39
17Siem Lefferts 94.5814.8013.6613.6513.3013.2912.9612.92
18Renzo Zwaagman 94.5614.2913.8213.5913.5713.5613.2312.50
19Kornelis Brandsma 93.3413.9013.8013.7713.2613.0012.8112.80
20Heine Helmus 91.8213.9313.6113.2213.0712.7812.6512.56
21Wisse Broekstra 91.0714.0313.3113.2112.7312.6812.6712.44
22Aron Visser 90.1213.3013.2512.9212.8412.7412.6912.38
23Stefan Douma 89.6113.5012.9512.9212.6712.5512.5312.49
24Jan de Jong 89.0912.9812.8412.8312.8112.7212.5312.38
25Silvan Bouma 89.0813.7413.3213.2312.7412.1111.9811.96
26Marc van der Velde 88.7513.1212.9212.6312.6212.5112.4812.47
27Sietse Hazewindus 88.7013.2213.0112.7812.6112.5612.4412.08
28Leslie van der Veen 87.6013.9013.3612.8912.7312.3011.3311.09
29Bouwe Westert 84.2612.3312.2412.1812.1411.9311.7811.66
30Hindrik Westra 83.3512.8512.3712.2211.7911.6611.2411.22
31Kyrill van Veen 83.1312.0812.0612.0611.8411.7711.6811.64
32Wiebren Schukken 81.3211.9711.7511.6811.6211.5811.4311.29
33Remko Tamminga 78.3012.2112.0211.1811.1310.8010.5610.40
34Rinze Jelle Iedema 76.3412.2611.0010.8510.7810.6510.4910.31
35Jelle Hendrik Kampen 76.1111.7811.6511.1510.5910.3310.3110.30
36Ulko Dijkstra 75.5913.0213.0213.0212.8112.7510.97
37Niels de Jong 67.2711.9711.7411.4811.1510.6810.25
38Jacob Veldman 60.2310.5710.3210.18 9.96 9.86 9.34
39Allard Sikkens 58.8312.1011.9911.9411.6611.14
40Peter Faber 57.8112.7712.5212.4112.08 8.03
41Germ Terpstra 47.3912.76 8.94 8.67 8.53 8.49
42Riemer Durk Krol 42.4310.8610.7910.6810.10
43Thomas Couperus 26.03 9.79 8.46 7.78
44Wieger Atsma 22.8112.0510.76
45Sjoerd Kramer 10.4810.48


Meisjes

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Sigrid Bokma104.7516.1015.3014.8914.7014.6914.5514.52
2Bente Vlas 98.7114.5414.3514.2814.0713.8813.8213.77
3Fardau van Akker 97.3214.4114.1813.9713.9413.7413.6113.47
4Mare Dijkstra 95.4914.4614.3313.7213.5613.4512.9912.98
5Inge Demmer 95.1814.1314.0113.8813.7113.2413.1413.07
6Tirza Boschma 92.4814.2913.9013.0712.9212.8312.7612.71
7Gerbrich Steensma 89.0213.1812.7912.7612.7212.6412.5512.38
8Femke Rispens 86.2913.3512.4612.1912.1312.1012.0612.00
9Liselotte Veenstra 84.9512.4512.2912.2012.1212.1211.9111.86
10Jantsje de Vries 82.4212.4312.1211.8411.6311.4811.4611.46
11Chantal Koehoorn 78.0011.5311.4711.1711.0511.0210.8810.88
12Baukje Femke de Boer 76.8311.7811.1210.9610.8510.7810.7210.62
13Wietske Terpstra 74.8411.3910.8410.7110.7110.5510.3410.30
14Siska Hazenberg 70.7010.8010.6010.40 9.95 9.82 9.64 9.49
15Lisanne Haitsma 51.9113.5413.3512.6012.42
16Henrieke Wijnstra 46.9710.70 7.89 7.49 7.12 7.10 6.67
17Nynke Hoogland 13.90 7.97 5.93


Jeugd

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Sipke Dokter 43.82 7.72 7.63 7.63 7.11 6.92 6.81
2Douwe Abma 40.20 8.77 8.55 8.47 7.43 6.98
3Lisse van der Knaap 37.61 8.34 8.11 8.00 7.79 5.37
4Jelmer de Jong 35.23 7.53 7.38 7.17 6.70 6.45
5Mads Tolsma 32.82 7.25 7.00 6.50 6.22 5.85
6Hilde van der Weij 32.69 6.39 6.13 5.91 5.69 4.57 4.00
7Timo van der Knaap 31.53 7.09 6.90 6.36 5.85 5.33
8Sjoerd Nauta 30.87 8.05 7.80 7.54 7.48
9Jelte Folkertsma 29.44 7.60 7.55 7.39 6.90
10Inger Haanstra 28.56 7.40 7.24 7.11 6.81
11Maaike Alkema 28.30 5.81 5.80 5.78 5.56 5.35
12Hendrik Jacob Krol 28.30 7.50 7.24 6.83 6.73
13Metta Fekken 28.23 7.34 7.31 7.05 6.53
14Berber de Vries 24.72 6.48 6.34 6.18 5.72
15Wytse Steensma 24.14 8.62 7.78 7.74
16Aise Jongsma 20.26 7.17 6.68 6.41
17Femke Groenhof 19.71 6.88 6.48 6.35
18Maureen Westerhof 19.63 6.83 6.44 6.36
19Mark Reitsma 19.50 5.41 5.30 4.42 4.37
20Mike Scholman 19.26 7.05 6.35 5.86
21Jesse de Vries 18.65 6.98 6.21 5.46
22Jitse Postma 17.47 6.07 5.95 5.45
23Jasper Woudwijk 16.81 9.02 7.79
24Pytrix Westra 16.66 8.33 8.33
25Thijn Postma 15.64 8.29 7.35
26Manon Koehoorn 15.10 7.72 7.38
27Geertje Bijlsma 14.83 7.46 7.37
28Thijmen Veenstra 14.73 7.81 6.92
29Ellemijn Veenstra 14.48 7.32 7.16
30Berber de Wilde 14.00 7.28 6.72
31Yme Pafforaad 13.62 7.29 6.33
32Dirk Hazenberg 12.03 6.07 5.96
33Meike de Jong 11.81 6.28 5.53
34Fleur Zwaagman 11.68 6.30 5.38
35Thomas v/d Goot 11.41 5.73 5.68
36Wilco Miedema 10.87 5.55 5.32
37Jesper Krol 9.87 5.13 4.74
38Romke Jan Kootstra 7.89 7.89
39Maud Marjon Boersma 7.22 7.22
40Rodine van der Geest 7.19 7.19
41Erwin Lefferts 7.15 7.15
42Anno van den Berg 6.87 6.87
43Frauke Tijsma 6.70 6.70
44Maaike Veldstra 6.20 6.20
45Harm Jan Boersma 6.18 6.18
46Amber Zijlstra 5.97 5.97
47Fimke van der Haring 5.94 5.94
48Johanna Hollema 5.92 5.92
49Brent Monsma 5.72 5.72
50Cas de Jong 5.46 5.46

*Uitleg berekening klassement

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel
Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement




Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 25 april 2017 09:19