Polsstokverspringen

Holland Eerste klasse: Klassementen:
Klassement



Overzicht Klassement 2016

>> Nationale Competitie
>> Klassement PBH ( Senioren Dames Junioren Jongens Meisjes )

>> Bekijk klassement met Senioren en Junioren in één overzicht (gemixt)
>> Bekijk klassement ongeacht categorie waarin gesprongen wordt
>> Bekijk tussenstand t.b.v. kwalificatie voor Nationale Competitie
>> Bekijk klassement (oude weergave)
Wijzig het aantal meetellende wedstrijden naar: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7)

Klassement PBH

Senioren

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Jaco de Groot144.9521.0421.0220.9520.8320.7920.1920.13
2Erwin Timmerarends140.3420.3620.2820.1420.0819.8519.8319.80
3Rian Baas139.8120.5520.1719.9519.9419.8119.7219.67
4Thomas van Midden137.3020.3319.7019.6519.5319.5119.3719.21
5Maik Backx132.8919.3619.3619.1518.8518.8418.6918.64
6Wilco van Amerongen128.1819.3018.7618.6018.3718.1117.6017.44
7Laurens Lekkerkerker126.8618.6418.4318.3318.0117.9117.8817.66
8Arno Baas126.4218.6718.3018.2718.0217.9717.7817.41
9Wouter van Midden125.8518.5518.2018.0918.0817.7817.6517.50
10Theo van Kooten125.2918.3018.0717.9817.8317.7817.7017.63
11Jan-Willem de Groot124.5218.3618.0317.8617.7717.6417.5217.34
12Werner Kamphof123.7118.5717.8117.6617.5917.4817.3017.30
13Christiaan de With123.4618.4817.9817.5317.4417.4017.3217.31
14Jos van der Vlist120.8217.7017.5517.4917.3817.2316.7716.70
15Bastiaan de Bruijn120.5018.1417.6717.2117.0416.9416.7916.71
16Arie Jan van der Vlist115.4117.4917.0516.5416.3116.2516.1715.60
17Erik Bos114.8616.9716.6116.6016.3116.2716.1415.96
18Martijn Rietveld114.4617.2717.2016.5116.1316.0715.7315.55
19Floris van Elzakker112.2116.3516.2516.2416.0915.9515.7615.57
20Bram van de Berg109.3916.3616.3016.0915.4515.1615.0215.01
21Teus Korevaar108.4416.0215.7515.5915.5715.2315.1415.14
22Hans van Eijk101.4015.2714.6714.6214.3914.2914.1014.06
23Rick Boer101.2614.7114.6814.6014.6014.3614.2014.11
24Maarten Slob100.5014.9614.9214.8514.3414.0213.7713.64
25Harm van der Vlist 92.4414.4113.9213.6613.4412.7012.5211.79
26Matthijs Oosterom 89.0516.8415.0814.3214.3114.3014.20
27Gerwin van Vliet 59.1215.3314.8514.7014.24
28Etienne Alderlieste 57.3014.8414.7314.0613.67
29Pieter Verweij 48.8816.5016.3416.04
30Wander Postma 38.3213.1112.7412.47
31Anthony Lekkerkerker 17.1617.16


Dames

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Dymphie van Rooijen112.5116.6916.5016.1416.1415.7815.7215.54
2Wendy Helmes106.9715.9115.9115.2815.1714.9414.9414.82
3Fabiënne Overbeek104.7215.2215.1815.1214.9714.8714.7514.61
4Demi Groothedde103.8315.3215.1814.8214.8214.7514.6814.26
5Kimberly Engelhard103.2515.3015.2614.8814.5814.4714.4114.35
6Liesbeth de With102.2415.0814.8014.7014.6114.4714.3414.24
7Julia van Eijk 99.2114.5514.4314.1814.1714.0413.9713.87
8Judith den Hollander 98.0314.7114.2714.1514.0613.7713.6413.43
9Carina den Hartogh 96.2414.2014.0113.9613.6513.5813.4513.39
10Joriene Baas 94.8614.3214.1813.8413.2613.1413.0713.05
11Brenda Baars 91.5213.3813.3713.1213.0513.0212.8612.72
12Iris Mulder 89.8113.3313.3013.1212.7112.5412.4112.40
13Eline Duurkoop 89.3213.0712.8412.8112.8012.7312.6712.40
14Marlinda Cluistra 88.6713.2012.8612.5812.5812.5612.5012.39
15Gerianne Boer 87.2113.0412.7212.5512.5412.1512.1112.10
16Veronique van Midden 86.0313.2612.4512.3012.0712.0412.0211.89
17Rianne de Regt 85.7212.9012.4212.3112.2312.2211.8511.79
18Esther Stigter 85.5212.7512.4512.2012.1112.0612.0111.94
19Leonie de Regt 83.3412.2412.0911.9911.9511.7711.6711.63
20Babet Strien 83.0012.1312.0911.8411.7811.7611.7511.65
21Cynthia Stigter 82.5112.6212.0512.0211.9011.5411.2211.16
22Marielle Kastelein 82.4812.3012.1911.8711.8611.4711.4411.35
23Britt Ottingh 82.2512.5112.0611.9411.6911.5611.3411.15
24Annemarie van Schaik 82.2112.0311.9611.9211.8311.6611.5811.23
25Naomi Bergman 81.2012.2711.7611.6411.4411.4111.3511.33
26Nicole Uitman 81.0412.1711.9711.7911.7111.4511.0410.91
27Nelissa van der Sluijs 79.1911.5611.4711.4611.3311.2911.1110.97
28Kristel Uitman 78.9812.1411.9111.4211.0110.9410.8110.75
29Tessa van Schaik 78.8811.6111.3111.2911.2711.2411.2010.96
30Irene den Besten 78.4011.7511.3911.1311.1311.0711.0410.89
31Laura Maaijen 77.3011.6111.5511.3611.3310.7010.4010.35
32Lori Strien 77.1111.6811.0710.9810.9610.8710.8410.71
33Shanella van der Tuin 76.4611.0711.0010.9910.9310.9010.8310.74
34Tessa van Ieperen 75.6511.2410.9210.8210.8210.7410.5710.54
35Bente Meijerink 74.8811.6610.9210.8010.6710.5510.1710.11
36Celine Cazant 74.0010.8810.7010.5810.5310.5310.4010.38
37Dagne Verweij 58.7210.0410.0210.01 9.84 9.47 9.34
38Suzanne Mulder 52.5210.7610.6010.4210.3910.35
39Elsina van der Knaap 49.3510.1510.10 9.85 9.66 9.59
40Gwen van Dam 29.41 9.94 9.76 9.71
41Jennieke Quaak 10.5510.55


Junioren

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Ricardo Faaij132.7219.6819.2519.2018.9918.6518.6218.33
2Paul van Meijeren126.4718.8418.4218.1018.0117.9217.9017.28
3Daniel Cluistra121.9818.4917.8017.7717.2717.0416.9016.71
4Job den Hollander116.4216.9616.8816.6816.6016.4816.4216.40
5Ronald van Bemmel116.0517.5117.1616.4616.4416.2016.1516.13
6Jake van Dam113.5516.6016.5916.4416.4316.2815.9115.30
7Matthieu van Vuuren113.4417.0616.8416.1416.1415.8915.8215.55
8Richard van Bemmel112.9616.7616.4016.3116.1416.0315.8915.43
9Nees de Bruijn112.7216.2916.2616.2216.2116.0215.9515.77
10Niels van der Kroef112.6216.7316.3516.0115.9915.9715.8315.74
11Robert Benschop111.4316.8316.7215.7415.7215.5215.4915.41
12Reinier Rietveld108.5316.0015.6515.6015.4015.3415.2815.26
13Arjan Mulder106.7215.9815.5915.4815.1415.0714.8114.65
14Arie van de Knaap106.7016.0215.4915.3415.0814.9814.9514.84
15Remco Benschop106.3215.9215.5115.4015.2014.9614.6814.65
16Wijnan van Ingen104.4815.2915.2515.1114.9114.7214.6614.54
17Mathijs Versloot103.1815.5515.3814.8614.5114.3614.3214.20
18Jelle Boer102.4615.2415.1715.0214.4014.3414.3113.98
19Jens Vlasveld100.3115.0915.0314.5914.3614.1513.7313.36
20Scott Ottingh 99.7614.5814.5414.4014.1914.1713.9613.92
21Lennart Baas 99.1414.4014.3814.3014.2914.2613.8313.68
22Auke de Wit 95.9115.4514.6914.3914.1513.1012.1212.01
23Corne Benschop 94.4813.7713.7013.6713.6313.2713.2713.17
24Danny Baas 92.1813.8513.4213.1613.1512.9512.8412.81
25Tom Vendrig 55.5614.6014.3113.3913.26
26Jonathan Stigter 35.2412.2711.5811.39
27Geert van Ingen 29.4815.5613.92


Jongens

 NaamTotaal1ste2de3de4de5de6de7de
1Reinier Overbeek124.1919.2417.9417.6517.4617.3817.3617.16
2Gerwin Kastelein116.9617.1316.7816.6916.6516.6316.6216.46
3Bas van Leeuwen114.4217.6316.5316.1716.0716.0616.0615.90
4Jelle Timmerman112.4116.4616.1816.1316.0916.0215.9415.59
5Chris Anker109.9215.9115.8315.7715.7415.5815.5515.54
6Lucas van Eijk109.7716.1115.8715.8315.7915.4615.4015.31
7Timon de Haay109.1916.8716.6215.4215.1715.1415.1214.85
8Corné de Regt107.3116.2315.9015.4615.0214.9514.9014.85
9Arnaud den Besten106.3716.5415.7515.1614.8714.8514.6014.60
10Gijs de Kruijf 99.7914.9314.4614.3314.1414.1014.0313.80
11Twan Kastelein 97.4514.2514.2514.0613.8713.7513.6913.58
12Martijn Kamphof 97.3914.0214.0013.9913.9513.8713.8013.76
13Dennis van Jaarsveld 96.9914.2614.2114.1413.8113.5713.5613.44
14Gerco van Oort 96.3513.9713.8613.8113.8113.7313.7013.47
15Bram den Hartogh 96.2714.1313.9713.8713.7213.6913.4913.40
16Bo van Dijk 95.6214.4714.0713.5013.4713.4713.4613.18
17Kenzo Hielema 95.5313.9413.7613.7613.6413.5713.4413.42
18Andre Kastelein 93.9814.6913.5113.3813.3713.0813.0512.90
19Aron Verburg 92.7314.2214.0213.7413.0612.6312.5712.49
20Henri Benschop 92.1213.6113.4513.4313.2013.0412.7712.62
21Dave de Gooijer 92.0413.9413.2313.2013.1513.0112.8212.69
22Guus Hoogland 91.1013.2913.2613.1212.9412.8612.8312.80
23Harmen Timmerarends 90.9113.3413.2113.1112.9712.8312.7312.72
24Stijn Overbeek 90.3713.6713.3413.2012.9012.6512.6012.01
25Jesse van Vuuren 89.7913.7512.9812.8412.6912.6712.5012.36
26Dennis van Galen 89.3113.2613.1312.8612.7212.5412.4712.33
27Roy Velis 87.4012.9812.8712.6212.3512.2612.2412.08
28Jelle Vianen 87.3412.8312.6612.4212.4012.3712.3612.30
29Mark van der Horst 87.2712.8312.7112.6812.3612.2812.2412.17
30Lorenzo Boele 86.8812.8912.5512.4612.4512.3112.2112.01
31Eimert van Ingen 85.4612.8612.7112.3712.2711.8511.7911.61
32Remco de Ruijter 84.7812.5312.2312.1312.0912.0811.9211.80
33Martijn Timmerman 84.5212.5712.4412.2912.1312.0011.6511.44
34Ties Meijer 83.9612.3412.2412.1712.0611.9411.6811.53
35Rick Cazant 81.8912.7312.1811.7611.7011.2311.1811.11
36Reymon Tukker 81.6812.6112.2711.8111.3211.3211.2911.06
37Luuk Zwambag 81.3411.9911.7811.6311.6311.4811.4211.41
38Jorn Kamphof 80.5711.7911.5811.5311.5011.4411.4211.31
39Ruben van Eijk 80.4411.9411.7911.4811.4511.2811.2611.24
40Boaz Vreman 79.1711.4211.3611.3511.3111.2811.2311.22
41Nick Blom 76.9411.8011.4011.0711.0210.6610.5710.42
42Matthijs Schenkel 73.6711.1410.7210.5610.4810.4210.2210.13
43Bart Benschop 71.8810.4510.3810.3310.2610.2110.1510.10
44Jacco Kamphof 70.0210.2910.0410.01 9.98 9.95 9.95 9.80
45Davy de Wit 62.2416.5816.0215.5714.07
46Hidde van Dam 33.7512.3411.63 9.78
47Lars Ott 33.4511.5611.4110.48
48Leo van Midden 30.8210.5910.59 9.64
49Guus van Wingerden 11.2311.23
50Jord Laumans 11.0811.08
51Thijs Tukker 10.4910.49

*Uitleg berekening klassement

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel
Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement




Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 25 april 2017 09:19