Polsstokverspringen

Holland Eerste klasse: Statistieken:
Polsstokbond Holland



Overzicht Ranking springers
(opgemaakt op 19 september 2016)

Dit overzicht toont de ranking van de springers
Er wordt gekeken naar de beste 15 afstanden van een springer in de afgelopen 2 jaar
Hierbij tellen alle sprongen bij alle wedstrijden mee
Na elke wedstrijd wordt het rankingklassement opnieuw opgemaakt
>> Toon de hoogste rankings uit de polsstokgeschiedenis

Overall Pos.NaamRankingΔ 2016
1Jaco de Groot313.92+1.47
2Erwin Timmerarends306.11+7
3Rian Baas299.87+2.81
4Thomas van Midden295.47+8.24
5Maik Backx286.65+8.52
6Ricardo Faaij285.04+3.63
7Laurens Lekkerkerker277.02+5.1
8Theo van Kooten276.28-1.03
9Paul van Meijeren274.88+8.14
10Wilco van Amerongen273.75+1.48
11Bastiaan de Bruijn270.52+0.57
12Arno Baas269.55+11.89
13Jan-Willem de Groot267.92+6.44
14Reinier Overbeek266.85+27.58
15Wouter van Midden266.81+26.76
16Matthijs van Rooijen266.27-6.7
17Christiaan de With263.95+8.93
18Werner Kamphof262.31+14.98
19Daniel Cluistra258.62+13.08
20Pim Hoogendoorn258.09-5.47
21Jos van der Vlist257.35+15.04
22Erik Bos256.41-4.08
23Gerwin Kastelein252.98+1.69
24Bas van Leeuwen250.41+13.39
25Rick Stigter250.32-0.05
26Job den Hollander249.91+249.91
27Ronald van Bemmel249.54+4.23
28Matthieu van Vuuren248.87+2.03
29Martijn Rietveld247.82+2.01
30Jelle Timmerman245.99+11.03
31Arie Jan van der Vlist244.61+8.1
32Nees de Bruijn241.03-12.2
33Robert Benschop241.03-4.92
34Niels van der Kroef239.57+7.06
35Lucas van Eijk238.77+18.88
36Jake van Dam238.49+13.56
37Bram van de Berg238.09-2.56
38Floris van Elzakker235.45-3.97
39Chris Anker235.09+9.21
40Teus Korevaar234.74-0.7
41Richard van Bemmel233.68+33.18
42Reinier Rietveld231.72+3.53
43Remco Benschop230.64+0.68
44Timon de Haay230.05+29.39
45Davy de Wit229.33+14.83
46Arjan Mulder228.79-3.56
47Corné de Regt228.02+29.14
48Matthijs Oosterom227.95-1.1
49Arie van de Knaap226.41+11.92
50Gerwin van Vliet226.02-12.17


Bond


Heren/ Dames


Hoeveel springers tonen

Startdatum





Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 08 maart 2017 23:03