Polsstokverspringen

Holland Eerste klasse: Statistieken:
Polsstokbond Holland



Overzicht Ranking springers
(opgemaakt op 19 september 2016)

Dit overzicht toont de ranking van de springers
Er wordt gekeken naar de beste 15 afstanden van een springer in de afgelopen 2 jaar
Hierbij tellen alle sprongen bij alle wedstrijden mee
Na elke wedstrijd wordt het rankingklassement opnieuw opgemaakt
>> Toon de hoogste rankings uit de polsstokgeschiedenis

Overall Pos.NaamRankingΔ 2016
1Dymphie van Rooijen250.26+5.55
2Wendy Helmes236.61+8.38
3FabiŽnne Overbeek226.33+11.85
4Kimberly Engelhard222.45+7.48
5Demi Groothedde220.93+22.58
6Liesbeth de With217.31+1.01
7Jessica Snoek215.07-2.52
8Julia van Eijk213.23+13.22
9Joriene Baas212.60-4.79
10Carina den Hartogh209.80-1.22
11Judith den Hollander209.49+4.02
12Brenda Baars199.97-4.88
13Gerianne Boer195.92-6.02
14Femke van Schaik190.47-4.9
15Iris Mulder190.16+13.35
16Eline Duurkoop188.75-9.08
17Annemarie van Schaik188.68-0.43
18Marlinda Cluistra188.57+10.09
19Marielle Kastelein188.51+0.08
20Rianne de Regt184.33+5.77
21Veronique van Midden182.33+35.77
22Britt Ottingh179.35-7.3
23Esther Stigter178.54-18.12
24Babet Strien177.48+13.21
25Leonie de Regt175.61+18.92
26Cynthia Stigter174.44+11.76
27Tessa van Schaik170.60+1.08
28Nicole Uitman170.16+170.16
29Naomi Bergman169.83+40.92
30Nelissa van der Sluijs168.90+27.38
31Lori Strien164.91+11.1
32Kristel Uitman164.84+30.6
33Irene den Besten163.91+40.03
34Amanda van de Geer163.47-0.35
35Bente Meijerink162.93-5.35
36Shanella van der Tuin162.25+18.9
37Laura Maaijen160.76+40.97
38Tessa van Ieperen158.00+31.63
39Celine Cazant155.91+32.78
40Suzanne Mulder152.41+27.01
41Dagne Verweij141.14+11.86
42Elsina van der Knaap135.48+135.48
43Kathy Baars130.71-48.45
44Eline Verheul129.76 
45Eline Kastelein129.44+14.84
46Lizanne Schilt125.58+125.58
47Anouk Velis123.57+8.42
48Maaike Blom120.58+120.58
49Danielle van Oort119.84-0.41
50Anita van Dam119.60-1.45


Bond


Heren/ Dames


Hoeveel springers tonen

Startdatum





Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 08 maart 2017 23:03