Polsstokverspringen/ Fierljeppen

Wereld: Uitslagen:
Alle kampioenen van het seizoen - 2016



Overzicht Alle kampioenen van het seizoen 2016

>> Nationale wedstrijden
>> PBH 1ste klasse
>> FLB 1ste klasse
>> PBH 2de klasse
>> FLB 2de klasse
>> PBH
>> PBH Jeugd
>> FLB
>> FLB 3de klasse

Nationale wedstrijden

Plaats SeniorenVeteranenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugd A
Jaarsveld
17 september 2016
Spel Verhuur Centrale Koppelcu
20.86
Erwin Timmerarends
 14.44
Julia van Eijk
18.70
Jan Teade Nauta
16.74
Lucas van Eijk
 9.32
Roef Eijzenga
Burgum
10 september 2016
Finale Pollepleats Nationale Competitie 2016
21.27
Jaco de Groot
 15.19
Dymphie van Rooijen
18.85
Bobby Zwaagman
17.57
Reinier Overbeek
15.15
FabiŽnne Overbeek
 
Vlist
07 september 2016
Pollepleats Nationale Competitie 2016
20.43
Erwin Timmerarends
 15.93
Dymphie van Rooijen
18.26
Jan Teade Nauta
18.16
Reinier Overbeek
14.80
FabiŽnne Overbeek
 
Linschoten
03 september 2016
Pollepleats Nationale Competitie 2016
21.57
Jaco de Groot
 16.57
Wendy Helmes
18.98
Freark Kramer
17.16
Reinier Overbeek
15.43
Demi Groothedde
 
It Heidenskip
31 augustus 2016
Pollepleats Nationale Competitie 2016
20.18
Bart Helmholt
 16.44
Dymphie van Rooijen
19.50
Jan Teade Nauta
17.68
Hessel Haanstra
14.83
FabiŽnne Overbeek
 
Grijpskerk
27 augustus 2016
Nederlands Kampioenschap
20.41
Bart Helmholt
 15.35
Dymphie van Rooijen
18.72
Ricardo Faaij
17.95
Reinier Overbeek
14.82
Sigrid Bokma
 
It Heidenskip
31 juli 2016
NFM Finale
20.46
Erwin Timmerarends
16.16
Erik Bos
15.62
Klaske Nauta
17.68
Bobby Zwaagman
16.48
Bas van Leeuwen
15.85
Sigrid Bokma
 
It Heidenskip
30 juli 2016
NFM voorronde
19.95
Nard Brandsma
 15.90
Dymphie van Rooijen
17.81
Ricardo Faaij
16.64
Jarich Wijnstra
13.67
Demi Groothedde
 
Polsbroekerdam
02 juli 2016
Tweekamp
20.65
Jaco de Groot
 16.03
Klaske Nauta
19.03
Freark Kramer
17.21
Hessel Haanstra
14.80
FabiŽnne Overbeek
 
Plaats Jongens 11 en 12 jaarJongens tot en met 10 jaarMeisjes 11 en 12 jaarMeisjes tot en met 10 jaar
Linschoten
03 september 2016
Jeugd NK
11.52
Kenzo Hielema
10.03
Roy Velis
9.69
Lisse van der Knaap
8.48
Maureen Westerhof

PBH 1ste klasse

Plaats SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
Polsbroekerdam
24 augustus 2016
Nico Sluis Vleeswaren Bokaal
21.02
Jaco de Groot
14.88
Kimberly Engelhard
18.02
Ricardo Faaij
16.85
Reinier Overbeek
15.12
FabiŽnne Overbeek
Jaarsveld
20 augustus 2016
GPI Bokaal
20.09
Jaco de Groot
15.39
Wendy Helmes
17.77
Daniel Cluistra
16.87
Timon de Haay
14.18
FabiŽnne Overbeek
Jaarsveld
17 augustus 2016
Wisselbokaal 2016
20.95
Jaco de Groot
14.58
Kimberly Engelhard
18.33
Ricardo Faaij
16.17
Bas van Leeuwen
14.61
FabiŽnne Overbeek
Linschoten
13 augustus 2016
Hollands Kampioenschap
20.77
Jaco de Groot
17.11
Dymphie van Rooijen
18.79
Ricardo Faaij
17.82
Reinier Overbeek
15.55
FabiŽnne Overbeek
Zegveld
10 augustus 2016
Wisselbokaal 2016
20.79
Jaco de Groot
15.51
Dymphie van Rooijen
18.42
Paul van Meijeren
17.13
Gerwin Kastelein
15.27
FabiŽnne Overbeek
Vlist
06 augustus 2016
Vlisterbokaal
19.88
Jaco de Groot
15.72
Dymphie van Rooijen
18.26
Ricardo Faaij
16.81
Reinier Overbeek
14.15
Judith den Hollander
Vlist
03 augustus 2016
Wisselbokaal 2016
20.42
Jaco de Groot
14.12
Dymphie van Rooijen
17.26
Paul van Meijeren
16.09
Jelle Timmerman
14.87
FabiŽnne Overbeek
Polsbroekerdam
23 juli 2016
JEVA Bokaal
19.83
Rian Baas
15.35
Dymphie van Rooijen
17.42
Ricardo Faaij
16.58
Reinier Overbeek
15.53
Demi Groothedde
Polsbroekerdam
20 juli 2016
Klever Montage Bokaal
20.83
Jaco de Groot
14.54
Julia van Eijk
16.87
Paul van Meijeren
17.16
Reinier Overbeek
15.32
Demi Groothedde
Linschoten
16 juli 2016
Van Vliet Caravans Cup
19.83
Erwin Timmerarends
16.80
Wendy Helmes
18.49
Daniel Cluistra
16.27
Reinier Overbeek
14.97
FabiŽnne Overbeek
Linschoten
13 juli 2016
Lange Willem Trofee
20.28
Erwin Timmerarends
15.68
Wendy Helmes
19.68
Ricardo Faaij
19.24
Reinier Overbeek
15.22
FabiŽnne Overbeek
Zegveld
09 juli 2016
BoerBert Bokaal
20.13
Jaco de Groot
15.91
Wendy Helmes
18.84
Paul van Meijeren
18.46
Reinier Overbeek
14.75
Demi Groothedde
Zegveld
06 juli 2016
Wisselbokaal 2016
21.01
Jaco de Groot
16.84
Dymphie van Rooijen
18.62
Ricardo Faaij
16.71
Reinier Overbeek
14.32
Joriene Baas
Polsbroekerdam
30 juni 2016
Kampioenschap van de Lopikerwaard
19.07
Rian Baas
15.78
Dymphie van Rooijen
18.99
Ricardo Faaij
16.93
Reinier Overbeek
14.08
FabiŽnne Overbeek
Jaarsveld
27 juni 2016
Nowa Computers Bokaal
20.19
Jaco de Groot
15.45
Dymphie van Rooijen
18.20
Paul van Meijeren
16.78
Reinier Overbeek
14.18
Joriene Baas
Jaarsveld
22 juni 2016
Eikelenboom Bokaal
19.85
Erwin Timmerarends
16.50
Dymphie van Rooijen
19.20
Ricardo Faaij
17.10
Reinier Overbeek
15.18
Demi Groothedde
Vlist
18 juni 2016
De Samenwerking Bokaal
20.20
Erwin Timmerarends
15.54
Dymphie van Rooijen
19.25
Ricardo Faaij
17.12
Reinier Overbeek
13.67
FabiŽnne Overbeek
Vlist
15 juni 2016
Wisselbokaal 2016
19.69
Jaco de Groot
14.24
Liesbeth de With
16.94
Paul van Meijeren
16.90
Reinier Overbeek
13.66
Demi Groothedde
Zegveld
11 juni 2016
Zegvelds Kampioenschap
21.04
Jaco de Groot
17.50
Dymphie van Rooijen
18.79
Paul van Meijeren
17.94
Reinier Overbeek
15.18
FabiŽnne Overbeek
Zegveld
08 juni 2016
Nissan Norbert Driessen Bokaal
20.10
Erwin Timmerarends
15.47
Dymphie van Rooijen
16.46
Ronald van Bemmel
17.38
Reinier Overbeek
14.82
Demi Groothedde
Linschoten
04 juni 2016
V.K.P. Beveiligingstechniek Trofee
20.13
Erwin Timmerarends
16.97
Dymphie van Rooijen
18.10
Paul van Meijeren
16.84
Reinier Overbeek
14.70
FabiŽnne Overbeek
Linschoten
01 juni 2016
Kampioenschap van Linschoten
20.08
Erwin Timmerarends
16.25
Dymphie van Rooijen
16.66
Ricardo Faaij
16.85
Reinier Overbeek
14.12
Demi Groothedde
Jaarsveld
28 mei 2016
Kampioenschap van Jaarsveld
19.67
Maik Backx
15.34
Dymphie van Rooijen
18.05
Paul van Meijeren
17.63
Bas van Leeuwen
14.82
Demi Groothedde
Jaarsveld
25 mei 2016
Goudse Glas Handel Bokaal
19.22
Erwin Timmerarends
14.55
Dymphie van Rooijen
16.52
Ricardo Faaij
16.60
Reinier Overbeek
14.75
FabiŽnne Overbeek
Vlist
21 mei 2016
Rabobank Krimpenerwaard Bokaal
18.91
Thomas van Midden
15.42
Dymphie van Rooijen
17.95
Ricardo Faaij
17.65
Reinier Overbeek
13.14
Joriene Baas
Linschoten
14 mei 2016
Installatiebedrijf Van der Vaart Bokaal
20.55
Rian Baas
16.29
Dymphie van Rooijen
18.01
Paul van Meijeren
17.36
Reinier Overbeek
15.22
FabiŽnne Overbeek
Polsbroekerdam
07 mei 2016
Uw Groene Vakwinkel Bokaal
19.77
Jaco de Groot
14.09
Dymphie van Rooijen
18.75
Ricardo Faaij
17.46
Reinier Overbeek
13.88
FabiŽnne Overbeek

FLB 1ste klasse

Plaats SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
IJlst
24 augustus 2016
Friesland Cup
21.16
Oane Galama
14.86
Marrit v/d Wal
18.20
Jan Teade Nauta
16.68
Hessel Haanstra
14.50
Bente Vlas
Grijpskerk
20 augustus 2016
Ello Sterenborg Bokaal
20.67
Oane Galama
14.87
Marrit v/d Wal
18.03
Freark Kramer
16.11
Wietse Nauta
14.69
Sigrid Bokma
It Heidenskip
17 augustus 2016
1ste klasse
20.25
Oane Galama
15.58
Marrit v/d Wal
19.29
Rutger Piersma
17.41
Hessel Haanstra
14.58
Sigrid Bokma
Winsum
13 augustus 2016
Fries Kampioenschap
21.08
Oane Galama
15.32
Marrit v/d Wal
18.88
Jan Teade Nauta
16.31
Hessel Haanstra
14.72
Sigrid Bokma
IJlst
10 augustus 2016
1ste klasse
19.73
Thewis Hobma
15.08
Marrit v/d Wal
17.66
Freark Kramer
16.44
Jarich Wijnstra
14.57
Bente Vlas
Burgum
06 augustus 2016
1ste klasse
19.91
Nard Brandsma
16.59
Klaske Nauta
18.24
Freark Kramer
16.97
Sander Elsinga
14.36
Sigrid Bokma
Buitenpost
29 juli 2016
1ste klasse
20.00
Nard Brandsma
15.01
Hiske Galama
18.14
Jarno Hoekstra
16.48
Jesse Zuidema
14.97
Sigrid Bokma
IJlst
23 juli 2016
1ste klasse
20.84
Nard Brandsma
14.86
Akke Talsma
17.98
Bobby Zwaagman
17.93
Wietse Nauta
14.47
Sigrid Bokma
Winsum
20 juli 2016
1ste klasse
20.78
Oane Galama
16.35
Marrit v/d Wal
18.49
Freark Kramer
17.72
Jarich Wijnstra
14.78
Sigrid Bokma
Burgum
16 juli 2016
Keningsljeppen
19.66
Nard Brandsma
15.76
Marrit v/d Wal
18.87
Jan Teade Nauta
16.29
Jarich Wijnstra
14.48
Sigrid Bokma
Grijpskerk
13 juli 2016
1ste klasse
20.72
Oane Galama
15.55
Marrit v/d Wal
17.77
Bobby Zwaagman
15.86
Wietse Nauta
14.93
Bente Vlas
Buitenpost
09 juli 2016
1ste klasse
20.15
Bart Helmholt
15.92
Marrit v/d Wal
17.96
Freark Kramer
16.07
Minne Smit
14.84
Sigrid Bokma
It Heidenskip
06 juli 2016
1ste klasse
21.64
Bart Helmholt
15.58
Marrit v/d Wal
18.31
Freark Kramer
16.94
Wietse Nauta
14.42
Bente Vlas
It Heidenskip
29 juni 2016
1ste klasse
19.13
Nard Brandsma
15.52
Marrit v/d Wal
17.16
Freark Kramer
17.40
Wietse Nauta
13.95
Inge Demmer
IJlst
25 juni 2016
1ste klasse
21.15
Bart Helmholt
15.15
Marrit v/d Wal
17.57
Bobby Zwaagman
17.24
Wietse Nauta
14.35
Bente Vlas
Burgum
22 juni 2016
1ste klasse
20.27
Hannes Scherjon
15.29
Klaske Nauta
17.77
Freark Kramer
17.36
Wietse Nauta
16.10
Sigrid Bokma
Grijpskerk
18 juni 2016
1ste klasse
21.07
Bart Helmholt
15.59
Klaske Nauta
17.24
Jan Teade Nauta
17.14
Wietse Nauta
14.46
Mare Dijkstra
Winsum
11 juni 2016
1ste klasse
20.70
Nard Brandsma
15.98
Marrit v/d Wal
18.34
Jan Teade Nauta
17.05
Wietse Nauta
15.01
Sigrid Bokma
Buitenpost
03 juni 2016
1ste klasse
20.97
Nard Brandsma
15.42
Hiske Galama
18.69
Freark Kramer
16.24
Wietse Nauta
14.70
Sigrid Bokma
It Heidenskip
28 mei 2016
1ste klasse
20.63
Nard Brandsma
16.26
Marrit v/d Wal
18.96
Freark Kramer
17.05
Wietse Nauta
14.89
Sigrid Bokma
Burgum
21 mei 2016
Eelke Scherjon Memorial
21.08
Bart Helmholt
16.24
Marrit v/d Wal
18.52
Freark Kramer
16.92
Wietse Nauta
14.07
Bente Vlas
Buitenpost
14 mei 2016
1ste klasse
18.98
Nard Brandsma
14.65
Marrit v/d Wal
17.65
Jan Teade Nauta
15.90
Wietse Nauta
13.35
Lisanne Haitsma

PBH 2de klasse

Plaats SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
Polsbroekerdam
23 augustus 2016
2de klasse
14.68
Rick Boer
11.97
Nicole Uitman
16.83
Robert Benschop
13.87
Martijn Kamphof
11.46
Nelissa van der Sluijs
Jaarsveld
20 augustus 2016
2de klasse
14.84
Etienne Alderlieste
12.17
Nicole Uitman
16.03
Richard van Bemmel
13.69
Bram den Hartogh
12.09
Babet Strien
Jaarsveld
16 augustus 2016
2de klasse
14.73
Etienne Alderlieste
10.92
Bente Meijerink
16.76
Richard van Bemmel
16.58
Davy de Wit
12.05
Cynthia Stigter
Zegveld
09 augustus 2016
2de klasse
13.92
Hans van Eijk
10.17
Bente Meijerink
15.98
Arjan Mulder
13.76
Martijn Kamphof
11.91
Kristel Uitman
Vlist
06 augustus 2016
2de klasse
15.27
Hans van Eijk
11.58
Annemarie van Schaik
16.14
Richard van Bemmel
14.93
Gijs de Kruijf
11.65
Babet Strien
Vlist
04 augustus 2016
2de klasse
17.16
Anthony Lekkerkerker
11.83
Annemarie van Schaik
15.41
Robert Benschop
13.34
Twan Kastelein
11.79
Nicole Uitman
Polsbroekerdam
23 juli 2016
2de klasse
16.27
Erik Bos
11.92
Annemarie van Schaik
15.45
Auke de Wit
13.76
Kenzo Hielema
11.33
Nelissa van der Sluijs
Polsbroekerdam
19 juli 2016
Schildersbedrijf Van Galen Cup 2de klasse
16.61
Erik Bos
11.31
Tessa van Schaik
15.24
Reinier Rietveld
14.14
Dennis van Jaarsveld
12.13
Babet Strien
Linschoten
16 juli 2016
Bevia Bokaal 2de klasse
16.09
Bram van de Berg
12.51
Britt Ottingh
15.89
Richard van Bemmel
14.26
Dennis van Jaarsveld
11.76
Babet Strien
Linschoten
12 juli 2016
2de klasse
16.31
Erik Bos
11.10
Britt Ottingh
15.92
Remco Benschop
16.02
Davy de Wit
11.75
Babet Strien
Zegveld
09 juli 2016
BoerBert Bokaal (2e klasse)
16.60
Erik Bos
10.55
Bente Meijerink
16.31
Richard van Bemmel
14.85
Arnaud den Besten
12.27
Naomi Bergman
Zegveld
05 juli 2016
2de klasse
16.25
Arie Jan van der Vlist
10.53
Britt Ottingh
15.48
Arjan Mulder
13.86
Gerco van Oort
12.02
Cynthia Stigter
Polsbroekerdam
28 juni 2016
2de klasse
17.49
Arie Jan van der Vlist
11.34
Britt Ottingh
15.36
Nees de Bruijn
15.57
Davy de Wit
12.14
Kristel Uitman
Jaarsveld
25 juni 2016
2de klasse
16.50
Pieter Verweij
11.10
Britt Ottingh
16.21
Nees de Bruijn
13.44
Dennis van Jaarsveld
12.62
Cynthia Stigter
Jaarsveld
21 juni 2016
2de klasse
16.54
Arie Jan van der Vlist
 15.51
Nees de Bruijn
15.16
Arnaud den Besten
11.90
Cynthia Stigter
Vlist
18 juni 2016
2de klasse
15.57
Teus Korevaar
12.11
Gerianne Boer
15.26
Reinier Rietveld
14.03
Gijs de Kruijf
11.39
Rianne de Regt
Vlist
14 juni 2016
2de klasse
15.45
Bram van de Berg
 15.40
Reinier Rietveld
13.73
Gijs de Kruijf
11.62
Rianne de Regt
Zegveld
11 juni 2016
2de klasse
16.02
Teus Korevaar
11.29
Tessa van Schaik
14.84
Arie van de Knaap
14.10
Gijs de Kruijf
12.02
Veronique van Midden
Zegveld
07 juni 2016
2de klasse
14.63
Teus Korevaar
11.27
Tessa van Schaik
15.09
Jens Vlasveld
14.46
Gijs de Kruijf
12.04
Veronique van Midden
Linschoten
04 juni 2016
MAAKfabriek Cup 2de klasse
15.95
Floris van Elzakker
12.15
Gerianne Boer
14.81
Arjan Mulder
14.06
Twan Kastelein
11.63
Leonie de Regt
Linschoten
31 mei 2016
2de klasse
15.40
Floris van Elzakker
 15.91
Jake van Dam
14.47
Bo van Dijk
12.07
Veronique van Midden
Jaarsveld
28 mei 2016
2de klasse
16.12
Arno Baas
12.32
Eline Duurkoop
15.33
Job den Hollander
14.08
Cornť de Regt
10.94
Babet Strien
Jaarsveld
24 mei 2016
2de klasse
15.10
Arie Jan van der Vlist
12.10
Eline Duurkoop
15.55
Job den Hollander
14.07
Bo van Dijk
11.13
Leonie de Regt
Vlist
21 mei 2016
2de klasse
15.14
Teus Korevaar
11.72
Eline Duurkoop
14.07
Jake van Dam
14.04
Cornť de Regt
10.33
Leonie de Regt
Vlist
17 mei 2016
2de klasse
14.89
Teus Korevaar
11.94
Esther Stigter
14.55
Job den Hollander
13.74
Cornť de Regt
10.86
Nelissa van der Sluijs
Linschoten
14 mei 2016
Zwarte Bokaal 2de klasse
16.84
Matthijs Oosterom
11.90
Eline Duurkoop
14.65
Arjan Mulder
14.21
Cornť de Regt
11.24
Babet Strien
Polsbroekerdam
07 mei 2016
2de klasse
16.33
Arno Baas
11.01
Eline Duurkoop
14.82
Jake van Dam
13.51
Cornť de Regt
10.56
Leonie de Regt

FLB 2de klasse

Plaats SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
IJlst
23 augustus 2016
2de klasse
16.71
Bauke de Jong
12.77
Boukje de Boer
17.54
Feike Stellingwerf
15.87
Thys Jan Bootsma
11.38
Jantsje de Vries
Grijpskerk
19 augustus 2016
2de klasse
15.26
Benny v/d Ploeg
13.44
Anna Kramer
17.88
Lars Woudstra
14.56
Egbert Hazewindus
12.12
Jantsje de Vries
It Heidenskip
16 augustus 2016
2de klasse
17.15
Bauke de Jong
12.95
Marije Reitsma
17.01
Lars Woudstra
16.62
Thys Jan Bootsma
12.43
Jantsje de Vries
Winsum
09 augustus 2016
2de klasse
16.16
Renť Braaksma
12.95
Boukje de Boer
17.61
Thijs Faassen
14.70
Rutger Haanstra
11.84
Jantsje de Vries
Burgum
03 augustus 2016
2de klasse
15.51
Robin Rinzema
12.70
Marije Reitsma
16.67
Lars Woudstra
14.82
Thys Jan Bootsma
11.47
Chantal Koehoorn
Buitenpost
28 juli 2016
2de klasse
15.67
Drewes Schievink
13.73
Boukje de Boer
16.32
Gerard Hooisma
15.21
Minne Smit
12.10
Femke Rispens
IJlst
23 juli 2016
2de klasse
15.73
Tjibbe Jan van Assen
13.06
Anna Kramer
17.16
Folkert Veldstra
15.11
Rutger Haanstra
12.06
Femke Rispens
Winsum
19 juli 2016
2de klasse
15.85
Tjibbe Jan van Assen
11.84
Boukje de Boer
16.71
Thijs Faassen
14.01
Rutger Haanstra
11.57
Femke Rispens
Burgum
16 juli 2016
Keningsljeppen 2de klasse
16.17
Drewes Schievink
13.62
Marije Reitsma
17.46
Folkert Veldstra
15.45
Rutger Haanstra
12.19
Femke Rispens
Grijpskerk
12 juli 2016
2de klasse
15.58
Tjibbe Jan van Assen
11.74
Boukje de Boer
16.80
Folkert Veldstra
16.12
Thys Jan Bootsma
11.91
Femke Rispens
Buitenpost
09 juli 2016
2de klasse
16.21
Drewes Schievink
12.18
Anna Kramer
17.36
Jarno Hoekstra
14.33
Thys Jan Bootsma
11.63
Jantsje de Vries
IJlst
05 juli 2016
2de klasse
15.29
Jan Cornelis van Maassen
12.85
Boukje de Boer
15.83
Folkert Veldstra
15.28
Thys Jan Bootsma
12.12
Liselotte Veenstra
It Heidenskip
28 juni 2016
2de klasse
16.94
Tjibbe Jan van Assen
12.69
Marije Reitsma
16.54
Jesper Demmer
15.57
Rutger Haanstra
11.06
Jantsje de Vries
Burgum
23 juni 2016
2de klasse
16.64
Jan Cornelis van Maassen
13.45
Maureen Poiesz
17.17
Jarno Hoekstra
14.48
Sander Douma
11.53
Chantal Koehoorn
Burgum
21 juni 2016
2de klasse
0.00
Frederik Boersma
0.00
Marije Reitsma
16.82
Lars Woudstra
13.42
Ronald Munsterman
11.82
Jantsje de Vries
Grijpskerk
17 juni 2016
2de klasse
17.04
Hugo Bosgraaf
13.99
Marieke Jelsma
16.50
Folkert Veldstra
14.34
Abe-Luuk Stedehouder
11.73
Gerbrich Steensma
Winsum
11 juni 2016
2de klasse
17.20
Henk Rijpma
14.31
Marieke Jelsma
15.95
Folkert Veldstra
13.97
Rutger Haanstra
12.26
Gerbrich Steensma
Grijpskerk
04 juni 2016
2de klasse
15.51
Robin Rinzema
13.81
Marieke Jelsma
16.96
Jetse Bokma
14.41
Jesse Zuidema
12.07
Gerbrich Steensma
It Heidenskip
28 mei 2016
2de klasse
16.44
Jelle Douwe de Vries
12.99
Marieke Jelsma
17.00
Jetse Bokma
15.45
Jesse Zuidema
12.31
Gerbrich Steensma
Burgum
21 mei 2016
2de klasse
16.47
Hugo Bosgraaf
12.59
Tjitske v/d Sluis
17.26
Jetse Bokma
15.29
Jesse Zuidema
12.10
Femke Rispens
Buitenpost
14 mei 2016
2de klasse
15.54
Jelle Douwe de Vries
12.92
Tjitske v/d Sluis
16.22
Jetse Bokma
13.76
Marco Koopmans
10.34
Gerbrich Steensma

PBH

Plaats JeugdJongens 11 en 12 jaarJongens tot en met 10 jaarMeisjes 11 en 12 jaarMeisjes tot en met 10 jaar
Polsbroekerdam
26 augustus 2016
Jeugd NK Fierljeppen 2016 selectiewedstrijden
10.73
Harmen Timmerarends
    
Jaarsveld
19 augustus 2016
Jeugd NK Fierljeppen 2016 selectiewedstrijden
10.61
Kenzo Hielema
    
Zegveld
12 augustus 2016
Hollands Kampioenschap Jeugd
 11.05
Kenzo Hielema
10.21
Roy Velis
9.34
Suzanne Mulder
7.36
Lieke Verweij
Vlist
05 augustus 2016
Jeugd NK Fierljeppen 2016 selectiewedstrijden
10.64
Kenzo Hielema
    
Zegveld
08 juli 2016
Jeugd NK Fierljeppen 2016 selectiewedstrijden
10.18
Mark van der Horst
    

PBH Jeugd

Plaats Jeugd AJeugd BJeugd CJeugd DJeugd (Buiten Mededinging)
Jaarsveld
30 augustus 2016
Jeugd + Ouders
9.19
Chris Lodder
8.89
Lucas de Jong
7.81
Janneke Stigter
7.35
Thijs van Oort
 
Polsbroekerdam
23 augustus 2016
Jeugd
8.94
Harvey van Dam
8.48
Maaike Blom
7.93
Jelle de Bruin
7.06
Nikolaj Lodder
 
Jaarsveld
20 augustus 2016
Jeugd (bij 1ste klasse)
9.26
Harvey van Dam
8.47
Maaike Blom
  8.19
Wieger van der Vaart
Jaarsveld
20 augustus 2016
Jeugd (bij 2de klasse)
  7.52
Janneke Stigter
7.25
Bart van den Hoek
 
Jaarsveld
17 augustus 2016
Jeugd (bij 1ste klasse)
8.97
Roef Eijzenga
8.32
Ruben Bezuijen
   
Jaarsveld
16 augustus 2016
Jeugd (bij 2de klasse)
  7.80
Niels Ott
7.42
Bram Kool
 
Zegveld
09 augustus 2016
Jeugd
9.29
Roef Eijzenga
8.53
Eline Kastelein
8.32
Tijmen Bakker
7.65
Niels Ott
 
Vlist
06 augustus 2016
Jeugd
9.20
Lars Ott
9.19
Eline Kastelein
7.99
Casper van der Ven
7.75
Janneke Stigter
 
Vlist
04 augustus 2016
Jeugd
8.92
Hidde van Dam
8.78
Tom Leusink
7.97
Maaike Blom
7.33
Jonathan Timmerarends
 
Polsbroekerdam
23 juli 2016
Jeugd
8.97
Harvey van Dam
8.63
Wesley Kuyf
7.80
Casper van der Ven
7.59
Rino Anker
 
Polsbroekerdam
19 juli 2016
Schildersbedrijf Van Galen Cup Jeugd
8.97
Bjorn Bremer
8.31
Anouk Velis
7.85
Wieger van der Vaart
8.85
Lizanne Schilt
 
Linschoten
16 juli 2016
Bevia Bokaal Jeugd
8.99
Bjorn Bremer
8.91
Ruben Bezuijen
7.84
Wieger van der Vaart
7.47
Janneke Stigter
 
Linschoten
12 juli 2016
Jeugd
8.96
Bjorn Bremer
8.36
Eline Kastelein
8.04
Casper van der Ven
7.43
Lute van Dam
 
Zegveld
09 juli 2016
Jeugd
9.45
Bjorn Bremer
8.65
Chris Lodder
8.14
Wessel Schenk
7.73
Lotte de Bruin
 
Zegveld
05 juli 2016
Jeugd
9.25
Roef Eijzenga
8.58
Suzanne Mulder
8.64
Harvey van Dam
7.61
Casper van der Ven
 
Haarzuylens
01 juli 2016
Oostrom bokaal
Jeugd (achter Geertjeshoeve - Tematerwe
8.74
Rick Cazant
7.90
Chris Lodder
7.00
Stijn Eijzenga
7.42
Ruben Bezuijen
 
Jaarsveld
25 juni 2016
Jeugd
9.00
Nick Blom
7.92
Chris Lodder
8.06
Vibeke Lodder
7.33
Thijs van Krimpen
 
Vlist
18 juni 2016
Jeugd
9.08
Roef Eijzenga
7.87
Vibeke Lodder
7.62
Lucas de Jong
6.94
Janneke Stigter
 
Zegveld
11 juni 2016
Jeugd
9.72
Ties Meijer
9.17
Laura Maaijen
8.70
Tom Leusink
8.17
Anouk Velis
 
Linschoten
04 juni 2016
MAAKfabriek Cup Jeugd
9.87
Ties Meijer
8.51
Bjorn Bremer
7.81
Nick Onderwater
7.61
Tom Leusink
 
Jaarsveld
28 mei 2016
Jeugd (bij 2de klasse)
  7.96
Laura Maaijen
7.12
Nikki de Bruin
 
Jaarsveld
28 mei 2016
Jeugd (bij 1ste klasse)
9.23
Ties Meijer
8.74
Bjorn Bremer
   
Vlist
21 mei 2016
Jeugd
9.15
Harmen Timmerarends
8.90
Roef Eijzenga
7.43
Hidde van Dam
7.53
Vibeke Lodder
 
Linschoten
14 mei 2016
Zwarte Bokaal Jeugd
8.81
Harmen Timmerarends
8.18
Irene den Besten
8.66
Thijs Tukker
7.70
Nick Onderwater
 
Polsbroekerdam
08 mei 2016
Jeugd
8.70
Ties Meijer
7.84
Irene den Besten
7.05
Lucas de Jong
7.57
Hanna Stigter
 

FLB

Plaats SeniorenJongens 11 en 12 jaarJongens tot en met 10 jaarMeisjes 11 en 12 jaarMeisjes tot en met 10 jaar
Heerenveen
01 september 2016
Openingswedstrijd Sportstad He
19.63
Nard Brandsma
9.99
Wisse Broekstra
8.27
Hendrik Jacob Krol
7.20
Ellemijn Veenstra
8.63
Manon Koehoorn
IJlst
06 augustus 2016
Fryske Kampioenschap Jeugd
 11.02
Wisse Broekstra
9.26
Timo van der Knaap
9.55
Lisse van der Knaap
8.21
Maureen Westerhof

FLB 3de klasse

Plaats SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugd
Winsum
20 augustus 2016
3de klasse regio ZW
   12.76
Germ Terpstra
 10.70
Henrieke Wijnstra
It Heidenskip
02 augustus 2016
3de klasse regio ZW
   12.47
Marc van der Velde
 8.62
Wytse Steensma
Winsum
23 juli 2016
3de klasse regio ZW
   13.97
Egbert Hazewindus
 8.94
Germ Terpstra
It Heidenskip
16 juli 2016
3de klasse regio ZW
   13.88
Egbert Hazewindus
 8.67
Germ Terpstra
Buitenpost
09 juli 2016
3de klasse Regio NO
 9.95
Siska Hazenberg
 14.25
Egbert Hazewindus
 9.02
Jasper Woudwijk
Winsum
18 juni 2016
3de klasse regio ZW
   13.21
Wisse Broekstra
10.30
Wietske Terpstra
8.49
Germ Terpstra
Buitenpost
16 juni 2016
3de klasse Regio NO
 9.99
Baukje de Vries
 12.44
Wisse Broekstra
 8.33
Pytrix Westra
It Heidenskip
04 juni 2016
3de klasse regio ZW
14.45
Bauke de Jong
 13.49
Tsjebbe Galema
12.00
Wisse Broekstra
 8.53
Germ Terpstra



Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 25 april 2017 09:19