Polsstokverspringen

Holland Eerste klasse: Uitslagen:
Alle kampioenen van het seizoen - 2016



Overzicht Alle kampioenen van het seizoen 2016

>> Nationale wedstrijden
>> PBH 1ste klasse
>> PBH

Nationale wedstrijden

Plaats SeniorenVeteranenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugd A
Jaarsveld
17 september 2016
Spel Verhuur Centrale Koppelcu
20.86
Erwin Timmerarends
 14.44
Julia van Eijk
18.70
Jan Teade Nauta
16.74
Lucas van Eijk
 9.32
Roef Eijzenga
Burgum
10 september 2016
Finale Pollepleats Nationale Competitie 2016
21.27
Jaco de Groot
 15.19
Dymphie van Rooijen
18.85
Bobby Zwaagman
17.57
Reinier Overbeek
15.15
FabiŽnne Overbeek
 
Vlist
07 september 2016
Pollepleats Nationale Competitie 2016
20.43
Erwin Timmerarends
 15.93
Dymphie van Rooijen
18.26
Jan Teade Nauta
18.16
Reinier Overbeek
14.80
FabiŽnne Overbeek
 
Linschoten
03 september 2016
Pollepleats Nationale Competitie 2016
21.57
Jaco de Groot
 16.57
Wendy Helmes
18.98
Freark Kramer
17.16
Reinier Overbeek
15.43
Demi Groothedde
 
It Heidenskip
31 augustus 2016
Pollepleats Nationale Competitie 2016
20.18
Bart Helmholt
 16.44
Dymphie van Rooijen
19.50
Jan Teade Nauta
17.68
Hessel Haanstra
14.83
FabiŽnne Overbeek
 
Grijpskerk
27 augustus 2016
Nederlands Kampioenschap
20.41
Bart Helmholt
 15.35
Dymphie van Rooijen
18.72
Ricardo Faaij
17.95
Reinier Overbeek
14.82
Sigrid Bokma
 
It Heidenskip
31 juli 2016
NFM Finale
20.46
Erwin Timmerarends
16.16
Erik Bos
15.62
Klaske Nauta
17.68
Bobby Zwaagman
16.48
Bas van Leeuwen
15.85
Sigrid Bokma
 
It Heidenskip
30 juli 2016
NFM voorronde
19.95
Nard Brandsma
 15.90
Dymphie van Rooijen
17.81
Ricardo Faaij
16.64
Jarich Wijnstra
13.67
Demi Groothedde
 
Polsbroekerdam
02 juli 2016
Tweekamp
20.65
Jaco de Groot
 16.03
Klaske Nauta
19.03
Freark Kramer
17.21
Hessel Haanstra
14.80
FabiŽnne Overbeek
 
Plaats Jongens 11 en 12 jaarJongens tot en met 10 jaarMeisjes 11 en 12 jaarMeisjes tot en met 10 jaar
Linschoten
03 september 2016
Jeugd NK
11.52
Kenzo Hielema
10.03
Roy Velis
9.69
Lisse van der Knaap
8.48
Maureen Westerhof

PBH 1ste klasse

Plaats SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
Polsbroekerdam
24 augustus 2016
Nico Sluis Vleeswaren Bokaal
21.02
Jaco de Groot
14.88
Kimberly Engelhard
18.02
Ricardo Faaij
16.85
Reinier Overbeek
15.12
FabiŽnne Overbeek
Jaarsveld
20 augustus 2016
GPI Bokaal
20.09
Jaco de Groot
15.39
Wendy Helmes
17.77
Daniel Cluistra
16.87
Timon de Haay
14.18
FabiŽnne Overbeek
Jaarsveld
17 augustus 2016
Wisselbokaal 2016
20.95
Jaco de Groot
14.58
Kimberly Engelhard
18.33
Ricardo Faaij
16.17
Bas van Leeuwen
14.61
FabiŽnne Overbeek
Linschoten
13 augustus 2016
Hollands Kampioenschap
20.77
Jaco de Groot
17.11
Dymphie van Rooijen
18.79
Ricardo Faaij
17.82
Reinier Overbeek
15.55
FabiŽnne Overbeek
Zegveld
10 augustus 2016
Wisselbokaal 2016
20.79
Jaco de Groot
15.51
Dymphie van Rooijen
18.42
Paul van Meijeren
17.13
Gerwin Kastelein
15.27
FabiŽnne Overbeek
Vlist
06 augustus 2016
Vlisterbokaal
19.88
Jaco de Groot
15.72
Dymphie van Rooijen
18.26
Ricardo Faaij
16.81
Reinier Overbeek
14.15
Judith den Hollander
Vlist
03 augustus 2016
Wisselbokaal 2016
20.42
Jaco de Groot
14.12
Dymphie van Rooijen
17.26
Paul van Meijeren
16.09
Jelle Timmerman
14.87
FabiŽnne Overbeek
Polsbroekerdam
23 juli 2016
JEVA Bokaal
19.83
Rian Baas
15.35
Dymphie van Rooijen
17.42
Ricardo Faaij
16.58
Reinier Overbeek
15.53
Demi Groothedde
Polsbroekerdam
20 juli 2016
Klever Montage Bokaal
20.83
Jaco de Groot
14.54
Julia van Eijk
16.87
Paul van Meijeren
17.16
Reinier Overbeek
15.32
Demi Groothedde
Linschoten
16 juli 2016
Van Vliet Caravans Cup
19.83
Erwin Timmerarends
16.80
Wendy Helmes
18.49
Daniel Cluistra
16.27
Reinier Overbeek
14.97
FabiŽnne Overbeek
Linschoten
13 juli 2016
Lange Willem Trofee
20.28
Erwin Timmerarends
15.68
Wendy Helmes
19.68
Ricardo Faaij
19.24
Reinier Overbeek
15.22
FabiŽnne Overbeek
Zegveld
09 juli 2016
BoerBert Bokaal
20.13
Jaco de Groot
15.91
Wendy Helmes
18.84
Paul van Meijeren
18.46
Reinier Overbeek
14.75
Demi Groothedde
Zegveld
06 juli 2016
Wisselbokaal 2016
21.01
Jaco de Groot
16.84
Dymphie van Rooijen
18.62
Ricardo Faaij
16.71
Reinier Overbeek
14.32
Joriene Baas
Polsbroekerdam
30 juni 2016
Kampioenschap van de Lopikerwaard
19.07
Rian Baas
15.78
Dymphie van Rooijen
18.99
Ricardo Faaij
16.93
Reinier Overbeek
14.08
FabiŽnne Overbeek
Jaarsveld
27 juni 2016
Nowa Computers Bokaal
20.19
Jaco de Groot
15.45
Dymphie van Rooijen
18.20
Paul van Meijeren
16.78
Reinier Overbeek
14.18
Joriene Baas
Jaarsveld
22 juni 2016
Eikelenboom Bokaal
19.85
Erwin Timmerarends
16.50
Dymphie van Rooijen
19.20
Ricardo Faaij
17.10
Reinier Overbeek
15.18
Demi Groothedde
Vlist
18 juni 2016
De Samenwerking Bokaal
20.20
Erwin Timmerarends
15.54
Dymphie van Rooijen
19.25
Ricardo Faaij
17.12
Reinier Overbeek
13.67
FabiŽnne Overbeek
Vlist
15 juni 2016
Wisselbokaal 2016
19.69
Jaco de Groot
14.24
Liesbeth de With
16.94
Paul van Meijeren
16.90
Reinier Overbeek
13.66
Demi Groothedde
Zegveld
11 juni 2016
Zegvelds Kampioenschap
21.04
Jaco de Groot
17.50
Dymphie van Rooijen
18.79
Paul van Meijeren
17.94
Reinier Overbeek
15.18
FabiŽnne Overbeek
Zegveld
08 juni 2016
Nissan Norbert Driessen Bokaal
20.10
Erwin Timmerarends
15.47
Dymphie van Rooijen
16.46
Ronald van Bemmel
17.38
Reinier Overbeek
14.82
Demi Groothedde
Linschoten
04 juni 2016
V.K.P. Beveiligingstechniek Trofee
20.13
Erwin Timmerarends
16.97
Dymphie van Rooijen
18.10
Paul van Meijeren
16.84
Reinier Overbeek
14.70
FabiŽnne Overbeek
Linschoten
01 juni 2016
Kampioenschap van Linschoten
20.08
Erwin Timmerarends
16.25
Dymphie van Rooijen
16.66
Ricardo Faaij
16.85
Reinier Overbeek
14.12
Demi Groothedde
Jaarsveld
28 mei 2016
Kampioenschap van Jaarsveld
19.67
Maik Backx
15.34
Dymphie van Rooijen
18.05
Paul van Meijeren
17.63
Bas van Leeuwen
14.82
Demi Groothedde
Jaarsveld
25 mei 2016
Goudse Glas Handel Bokaal
19.22
Erwin Timmerarends
14.55
Dymphie van Rooijen
16.52
Ricardo Faaij
16.60
Reinier Overbeek
14.75
FabiŽnne Overbeek
Vlist
21 mei 2016
Rabobank Krimpenerwaard Bokaal
18.91
Thomas van Midden
15.42
Dymphie van Rooijen
17.95
Ricardo Faaij
17.65
Reinier Overbeek
13.14
Joriene Baas
Linschoten
14 mei 2016
Installatiebedrijf Van der Vaart Bokaal
20.55
Rian Baas
16.29
Dymphie van Rooijen
18.01
Paul van Meijeren
17.36
Reinier Overbeek
15.22
FabiŽnne Overbeek
Polsbroekerdam
07 mei 2016
Uw Groene Vakwinkel Bokaal
19.77
Jaco de Groot
14.09
Dymphie van Rooijen
18.75
Ricardo Faaij
17.46
Reinier Overbeek
13.88
FabiŽnne Overbeek

PBH

Plaats JeugdJongens 11 en 12 jaarJongens tot en met 10 jaarMeisjes 11 en 12 jaarMeisjes tot en met 10 jaar
Polsbroekerdam
26 augustus 2016
Jeugd NK Fierljeppen 2016 selectiewedstrijden
10.73
Harmen Timmerarends
    
Jaarsveld
19 augustus 2016
Jeugd NK Fierljeppen 2016 selectiewedstrijden
10.61
Kenzo Hielema
    
Zegveld
12 augustus 2016
Hollands Kampioenschap Jeugd
 11.05
Kenzo Hielema
10.21
Roy Velis
9.34
Suzanne Mulder
7.36
Lieke Verweij
Vlist
05 augustus 2016
Jeugd NK Fierljeppen 2016 selectiewedstrijden
10.64
Kenzo Hielema
    
Zegveld
08 juli 2016
Jeugd NK Fierljeppen 2016 selectiewedstrijden
10.18
Mark van der Horst
    



Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 25 april 2017 09:19