Polsstokverspringen

Holland Eerste klasse: Uitslagen:
Grijpskerk, 27 augustus 2016 Nederlands Kampioenschap



Nederlands Kampioenschap
Uitslagen Grijpskerk, 27 augustus 2016

Kampioenen Nederlands Kampioenschap
SeniorenBart Helmholt20.41
DamesDymphie van Rooijen15.35
JuniorenRicardo Faaij18.72
JongensReinier Overbeek17.95
MeisjesSigrid Bokma14.82
De medailles geven de rangorde 1\"1ste, 2\"2de en 3\"3de aan van de voorronde
> Details uitslagen verbergen
> wedstrijdlijst
> Aantal fotos: 49
Aantal artikelen/ bijdragen : 14
> Canal Jumping | 2016 Fierljeppen Dutch Championships on Trans World Sport
> Titels voor Faaij, Overbeek en van Rooijen
> Ex aequo met Brandsma, maar Helmholt wint toch titel
> Sigrid Bokma pakt met titel ook laatste hoofdprijs
> ‘Baby-afstand’ is toch brug te ver voor Friezinnen
> Kramer grijpt ook naast juniorentitel
> Prijzenkast jongste Bokma barst nu al uit haar voegen
> Galama en Hobma verliezers in Friese finale
> Grootvorst Helmholt krijgt toch nog z’n zin
> Helmholt sluit carrière af met Nederlandse Titel
> Bart Helmholt wint zevende NK fierljeppen
> Selectie Nederlands Kampioenschap 2016 team PBH
> Uitnodiging trainingsavond NK Grijpskerk
> NK Fierljeppen in Grijpskerk-Arena
> Reageer op deze uitslag (0)
Temperatuur: 25 °C
 Neerslag: geen

Senioren

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
13de na voorrondeBart Helmholt, Burgum 20.41 19.0319.6519.8020.4119.37
21ste na voorrondeNard Brandsma, It Heidenskip 20.41 19.5820.4100.0000.0000.00
32de na voorrondeThewis Hobma, Harlingen 20.25 19.6020.2500.0019.2419.30
4 Oane Galama, Wiuwert 19.68 00.0018.9119.3919.6800.00
5 Sytse Bokma, Hindeloopen 19.44 16.5219.4416.9717.5617.38
6 Jaco de Groot, Woerden 18.98 18.8118.9800.00  
7 Erwin Timmerarends, Montfoort 18.75 17.6600.0018.75  
8 Laurens Lekkerkerker, IJsselstein 18.09 18.0916.8300.00  
9 Arno Baas, Oudewater 17.90 00.0000.0017.90  
10 Age Hulder, Burgum 17.88 17.8800.0000.00  
11 Wilco van Amerongen, Benschop 17.36 13.7700.0017.36  
12 Maik Backx, Haastrecht 17.23 13.4217.2300.00  
13 Bas Tolboom, Niehove 16.99 16.7500.0016.99  
14 Niels Koetsier, Leeuwarden 15.50 15.5000.0000.00  
15 Rian Baas, Oudewater 14.08 14.0800.0000.00  
16 Thomas van Midden, Vlist 00.00 00.0000.0000.00  

Dames

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeDymphie van Rooijen, Harmelen 15.35 14.1515.3515.2810.9200.00
22de na voorrondeMarrit v/d Wal, It Heidenskip 15.24 00.0000.0015.2414.9115.10
33de na voorrondeKlaske Nauta, IJlst 14.75 00.0013.9014.6714.7514.42
4 Wendy Helmes, IJsselstein 14.53 00.0000.0014.53  
5 Kimberly Engelhard, Gouda 14.31 00.0013.6214.31  
6 Melanie Heins, Workum 14.10 13.4514.1013.92  
7 Hiske Galama, Groningen 13.40 13.4000.0000.00  
8 Liesbeth de With, Woerden 00.00 00.0000.0000.00  

Junioren

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeRicardo Faaij, Haastrecht 18.72 18.7200.0014.3700.0000.00
22de na voorrondeFreark Kramer, It Heidenskip 18.28 17.6516.9318.2817.7618.00
33de na voorrondePaul van Meijeren, Zegveld 16.47 16.4715.0500.0016.1315.50
4 Daniel Cluistra, Oudewater 16.39 15.9900.0016.39  
5 Rutger Piersma, Molkwerum 15.35 00.0015.3500.00  
6 Job den Hollander, Benschop 15.23 00.0015.2314.34  
7 Bobby Zwaagman, IJlst 14.32 00.0014.3213.55  
8 Jan Teade Nauta, IJlst 00.00 00.0000.0000.00  

Jongens

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeReinier Overbeek, Benschop 17.95 15.5417.3917.9515.4200.00
22de na voorrondeJarich Wijnstra, Tzum 17.04 15.6116.8417.0414.8713.60
33de na voorrondeHessel Haanstra, Workum 16.69 14.3416.6914.9600.0000.00
4 Gerwin Kastelein, Zegveld 16.47 13.9016.4700.00  
5 Bas van Leeuwen, Woerden 16.26 16.2612.9815.79  
6 Jelle Timmerman, Linschoten 15.27 15.2700.0013.80  
7 Wietse Nauta, IJlst 14.86 14.8613.0900.00  
8 Thys Jan Bootsma, Nijland 13.75 00.0000.0013.75  

Meisjes

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeSigrid Bokma, Hindeloopen 14.82 13.4400.0014.8200.0013.06
22de na voorrondeFabiënne Overbeek, Benschop 14.80 00.0014.8014.0000.0014.49
33de na voorrondeBente Vlas, Heeg 14.44 00.0014.4414.0213.1000.00
4 Judith den Hollander, Benschop 13.79 12.4212.2313.79  
5 Joriene Baas, Oudewater 13.54 00.0000.0013.54  
6 Demi Groothedde, Jaarsveld 13.18 13.1800.0012.67  
7 Fardau van Akker, Suwâld 12.90 12.8700.0012.90  
8 Inge Demmer, Workum 12.54 00.0000.0012.54  



Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 25 april 2017 09:19