Polsstokverspringen

Holland Eerste klasse: Uitslagen:
Jaarsveld, 17 september 2016 Spel Verhuur Centrale Koppelcup



Spel Verhuur Centrale Koppelcup
Uitslagen Jaarsveld, 17 september 2016

Kampioenen Spel Verhuur Centrale Koppelcu
SeniorenErwin Timmerarends20.86
DamesJulia van Eijk14.44
JuniorenJan Teade Nauta18.70
JongensLucas van Eijk16.74
De medailles geven de rangorde 1\"1ste, 2\"2de en 3\"3de aan van de voorronde
> Details uitslagen verbergen
Aantal artikelen/ bijdragen : 3
> Nieuwjaarssprong
> Uitslagen Koppelcup - uitwerking per koppel (pdf)
> De inschrijving voor de Spel Verhuur Centrale Koppelcup 2016 is geopend!
> Reageer op deze uitslag (0)
Temperatuur: 22 °C
 Windrichting: Van achteren
 Windkracht: 1
 Zon: Ja
 Neerslag: Nee

Senioren

  NaamBeste afstand1ste2de3de4de
11ste na voorrondeErwin Timmerarends, Montfoort 20.86 (p.r.) 20.8614.8417.44 
22de na voorrondeThomas van Midden, Vlist 20.45 (p.r.) 20.4500.0020.34 
33de na voorrondeMaik Backx, Haastrecht 17.48 00.0000.0017.48 
4 Jos van der Vlist, Benschop 17.42 17.4216.9400.00 
5 Jan-Willem de Groot, LInschoten 17.11 00.0000.0017.11 
6 Werner Kamphof, Oudewater 16.04 00.0016.0400.00 
7 Bastiaan de Bruijn, Lopik 16.04 16.0400.0000.00 
8 Erik Bos, Waarder 15.49 15.4900.0000.00 
9 Maarten Slob, IJsselstein 14.95 14.9500.0013.34 
10 Jaco de Groot, Woerden 13.68 13.6800.0000.00 
11 Rick Boer, Lopik 13.36 13.3613.1000.00 

Dames

  NaamBeste afstand1ste2de3de4de
11ste na voorrondeJulia van Eijk, Haastrecht 14.44 00.0012.8614.44 
22de na voorrondeFabiënne Overbeek, Benschop 14.09 00.0000.0014.09 
33de na voorrondeDemi Groothedde, Jaarsveld 13.16 00.0000.0013.16 
4 Anneke Broersma, Veenwouden 13.02 13.0200.0000.00 
5 Brenda Baars, Benschop 12.98 11.7300.0012.98 
6 Babet Strien, Cabauw 12.86 (p.r.) 12.86   
7 Marlinda Cluistra, Oudewater 12.31 11.8600.0012.31 
8 Lori Strien, Cabauw 12.06 (p.r.) 10.0912.0610.71 
9 Rianne de Regt, Linschoten 11.74 10.5511.6111.74 
10 Cynthia Stigter, Lopik 11.69 00.0011.6900.00 
11 Leonie de Regt, Linschoten 11.67 11.1311.6700.00 
12 Joriene Baas, Oudewater 11.64 11.6400.0000.00 
13 Annemarie van Schaik, Utrecht 11.60 11.2400.0011.60 
14 Tessa van Schaik, Montfoort 11.41 10.6810.8611.41 
15 Nicole Uitman, Kamerik 11.40 11.1910.3211.40 
16 Iris Mulder, Vlist 11.38 10.5511.3811.24 
17 Laura Maaijen, Haastrecht 11.16 10.1911.1600.00 
18 Bente Meijerink, Woerden 11.09 11.0910.1010.70 
19 Kristel Uitman, Kamerik 11.00 11.0000.0000.00 
20 Veronique van Midden, Benschop 10.93 10.9300.0000.00 
21 Suzanne Mulder, Vlist 10.78 (p.r.) 10.7400.0010.78 
22 Tessa van Ieperen, Lopik 09.80 00.0000.0009.80 
23 Melanie Heins, Workum 00.00 00.0000.0000.00 

Junioren

  NaamBeste afstand1ste2de3de4de
11ste na voorrondeJan Teade Nauta, IJlst 18.70 16.0700.0018.70 
22de na voorrondeBobby Zwaagman, IJlst 17.06 15.3717.0617.06 
33de na voorrondeFreark Kramer, It Heidenskip 16.56 16.5600.0000.00 
4 Robert Benschop, Snelrewaard 16.21 15.3616.2115.93 
5 Job den Hollander, Benschop 15.85 15.8500.0000.00 
6 Jake van Dam, Lopik 15.83 15.8300.0000.00 
7 Matthieu van Vuuren, Benschop 15.83 15.0415.8300.00 
8 Rutger Piersma, Molkwerum 14.82 14.8200.0000.00 
9 Mathijs Versloot, Montfoort 14.53 00.0013.4014.53 
10 Scott Ottingh, Moordrecht 13.42 13.4213.2500.00 
11 Corne Benschop, Lopik 12.97 12.4212.9712.34 
12 Lars Woudstra, Workum 00.00 00.0000.0000.00 

Jongens

  NaamBeste afstand1ste2de3de4de
11ste na voorrondeLucas van Eijk, Haastrecht 16.74 (p.r.) 14.8316.7415.88 
22de na voorrondeWietse Nauta, IJlst 16.33 16.3300.0000.00 
33de na voorrondeJelle Timmerman, Linschoten 16.04 12.7216.0413.64 
4 Bas van Leeuwen, Woerden 15.41 00.0015.4100.00 
5 Reinier Overbeek, Benschop 15.07 00.0015.0700.00 
6 Chris Anker, Vlist 15.06 00.0013.9915.06 
7 Timon de Haay, Lopik 14.90 14.9000.0013.93 
8 Auke Zijlstra, IJlst 14.44 00.0000.0014.44 
9 Corné de Regt, Linschoten 14.15 13.3713.9814.15 
10 Stijn Overbeek, Lopik 13.80 (p.r.) 12.6813.3213.80 
11 Renzo Zwaagman, IJlst 13.35 13.0700.0013.35 
12 Roy Velis, Benschop 13.13 (p.r.) 13.1311.1213.10 
13 Harmen Timmerarends, Montfoort 12.60 11.4711.9112.60 
14 Martijn Timmerman, Linschoten 12.53 10.2011.6612.53 
15 Dennis van Jaarsveld, Benschop 12.43 00.0012.4312.11 
16 Guus Hoogland, Montfoort 12.43 11.7412.4311.95 
17 Nick Blom, Hekendorp 12.32 (p.r.) 11.7912.1512.32 
18 Hidde van Dam, Montfoort 12.24 11.8110.2912.24 
19 Remco de Ruijter, Oudewater 12.15 11.4812.1510.50 
20 Boaz Vreman, Lopik 11.68 (p.r.) 11.6810.6700.00 
21 Eimert van Ingen, Zegveld 11.40 11.4000.0000.00 
22 Jorn Kamphof, Linschoten 11.40 10.8110.2311.40 
23 Leo van Midden, Benschop 11.39 (p.r.) 10.0710.6811.39 
24 Rick Cazant, Kockengen 11.35 11.3510.4410.93 
25 Matthijs Schenkel, Lopik 11.10 10.7211.1010.91 

Jeugd A

  NaamBeste afstand1ste2de3de4de
11ste na voorrondeRoef Eijzenga, Jaarsveld 09.32 00.0008.7109.3209.18
22de na voorrondeHarvey van Dam, Lopik 09.03 06.7109.0300.0008.31
33de na voorrondeChris Lodder, Oudewater 08.66 07.7008.3108.6608.13
4 Lute van Dam, Montfoort 08.43 08.4308.1900.0000.00
5 Bjorn Bremer, Linschoten 08.37 07.9908.0408.3708.34
6 Anouk Velis, Benschop 08.32 08.0508.1207.4108.32
7 Eline Kastelein, Zegveld 08.16 07.4008.1607.6207.34
8 Jonathan Timmerarends, Montfoort 08.10 (p.r.) 07.3008.1000.0000.00
9 Lucas de Jong, Lopik 07.85 07.5507.8500.0007.80
10 Hanna Stigter, Jaarsveld 07.66 07.1607.3007.2307.66
11 Janneke Stigter, Lopik 07.37 07.0107.3207.1507.37
12 Wesley Kuyf, Lopik 07.37 07.0807.3707.1007.09
13 Wessel Schenk, Schoonhoven 07.33 07.2907.1807.3306.98
14 Stijn Eijzenga, Jaarsveld 07.29 06.3606.9106.5307.29
15 Nikki de Bruin, Cabauw 07.29 06.9307.2905.8006.84
16 Lotte de Bruin, Cabauw 07.15 07.0507.1506.5400.00
17 Arien Kastelein, Zegveld 06.52 05.6006.5206.4206.24
18 Jorian Kastelein, Zegveld 06.25 05.7105.9606.1206.25



Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 08 maart 2017 23:03